Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa odkrytego lodowiska przy Nowodworskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim

Zamawiający Miasto Nowy Dwór Mazowiecki (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa odkrytego lodowiska przy Nowodworskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270347

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Zakroczymska 30

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Dwór Mazowiecki

1.4.3.)Kod pocztowy

05-100

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@nowydwormaz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.nowydwormaz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416463

2.2.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00413834

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 2.1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie, 2.2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie, 2.3) sytuacji ekonomicznej i finansowej, tj. Wykonawcy, którzy posiadają aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę co najmniej 200 000,00 złotych, 2.4) zdolności technicznej lub zawodowej, tj. Wykonawcy: a) którzy w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonali co najmniej jedną robotę budowlaną, której przedmiotem była budowa, przebudowa, rozbudowa minimum jednego lodowiska sztucznie mrożonego o powierzchni minimum 300 m2, b) którzy dysponują co najmniej jedną osobą na stanowisko projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej, osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie przepisów obowiązujących w dacie ich wydania i należeć do właściwej Izby Samorządu Zawodowego, c) którzy dysponują co najmniej jedną osobą na stanowisko projektanta w branży instalacyjno-sanitarnej, osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie przepisów obowiązujących w dacie ich wydania i należeć do właściwej Izby Samorządu Zawodowego, d) którzy dysponują jedną osobą na stanowisko kierownika budowy – osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie przepisów obowiązujących w dacie ich wydania i należeć do właściwej Izby Samorządu Zawodowego, Po zmianie: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu; 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 2.1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie, 2.2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie, 2.3) sytuacji ekonomicznej i finansowej, tj. Wykonawcy, którzy posiadają aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności na kwotę co najmniej 200 000,00 złotych, 2.4) zdolności technicznej lub zawodowej, tj. Wykonawcy: a) którzy w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonali co najmniej jedną robotę budowlaną, której przedmiotem była budowa, przebudowa, rozbudowa minimum jednego lodowiska sztucznie mrożonego o powierzchni minimum 300 m2 lub budowa, przebudowa bądź rozbudowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni modułowej z polipropylenu lub bezspoinowej nawierzchni poliuretanowej o powierzchni minimum 300 m2, b) którzy dysponują co najmniej jedną osobą na stanowisko projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej, osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie przepisów obowiązujących w dacie ich wydania i należeć do właściwej Izby Samorządu Zawodowego, c) którzy dysponują co najmniej jedną osobą na stanowisko projektanta w branży instalacyjno-sanitarnej, osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie przepisów obowiązujących w dacie ich wydania i należeć do właściwej Izby Samorządu Zawodowego, d) którzy dysponują jedną osobą na stanowisko kierownika budowy – osoba ta musi posiadać uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie przepisów obowiązujących w dacie ich wydania i należeć do właściwej Izby Samorządu Zawodowego,

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Dwór Mazowiecki.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.