Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
45 386 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
1 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dowożonych do placówek szkolnych na terenie gminy Szydłów w miesiącu wrześniu 2026 roku”

Zamawiający Gmina Szydłów (Szydłów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dowożonych do placówek szkolnych na terenie gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Staszowie Sp. z o.o. Wartość umowy: 45 386 zł.

Zamawiający: Gmina SzydłówSzydłów, Świętokrzyskie (powiat Staszowski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
45 386 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    27 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Staszowie Sp. z o.o. (Staszów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 45 386,16 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail