Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 411 798 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 3 411 798 zł – 5 433 093 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi powiatowej nr 4469S ul. Hallera w Bestwinie i Gandora w Bestwince

Zamawiający Powiat Bielski (Bielsko-Biała, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi powiatowej nr 4469S ul. Hallera w Bestwinie i Gandora w Bestwince”, wybierając ofertę wykonawcy Tetla Szymon DROGRÓD. Wartość umowy: 3 411 798 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Powiat BielskiBielsko-Biała, Śląskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
3 411 798 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tetla Szymon DROGRÓD (Ćwiklice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 411 797,72 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 3 411 797,72 zł do 5 433 093,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail