Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
440 586 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
80 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 357 562 zł – 545 511 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 23% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup urządzeń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego – agregaty prądotwórcze

Zamawiający Powiat Warszawski Zachodni (Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup urządzeń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla Powiatu Warszawskiego…”, wybierając ofertę wykonawcy Pezal Product Line Sp. z o.o. Wartość umowy: 440 586 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
440 586 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pezal Product Line Sp. z o.o. (Przejazdowo), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 440 586,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 357 561,81 zł do 545 511,15 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 80 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail