Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: SLT GROUP Dariusz Lewandowski

Wartość umowy
828 711 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup (dostawa) w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego wraz z urządzeniem hakowym

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Świętochłowicach Sp. z o.o. (Świętochłowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup (dostawa) w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego…”, wybierając ofertę wykonawcy Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wartość umowy: 828 711 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
828 711 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Europejski Fundusz Leasingowy S.A. (Wrocław), wspólnie z: SLT GROUP Dariusz Lewandowski.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 828 711,27 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail