Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
UpHOTEL Sp. z o.o.· Jelenia Góramała firma
Cena wybranej oferty
1204 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1204 zł – 3676 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Opust30%Aspekt społeczny10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi rezerwacji, zakupu i dostarczenia biletów lotniczych dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznańskiego Instytutu Technologicznego

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi rezerwacji, zakupu i dostarczenia biletów lotniczych dla Sieć Badawcza Łukasiewicz…”, wybierając ofertę wykonawcy UpHOTEL Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1204 zł. Złożono 5 ofert.

Cena wybranej oferty
1204 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UpHOTEL Sp. z o.o. (Jelenia Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 1 204,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 204,00 zł do 3 676,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - POZNAŃSKI INSTYTUT TECHNOLOGICZNY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 386566426

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ewarysta Estkowskiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-755

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

komisjaprzetargowa@pit.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pit.lukasiewicz.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1335889

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


usługi doradcze, badania

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi rezerwacji, zakupu i dostarczenia biletów lotniczych dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznańskiego Instytutu Technologicznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d9690fff-69b2-49a9-b362-3a4a1a5ea4ad

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416048

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

ZIP-PVD,PYRAGRAF,BATTEry REVERSE,SAFARI, GREEN TURN, FORADVISE i inne (opisane w SWZ)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00315240

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PRZ/00007/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa rezerwacji, zakupu i dostarczenia biletów lotniczych dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznańskiego Instytutu Technologicznego.
2. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1204,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3676,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1204,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UpHOTEL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000652474

7.3.4)Miejscowość

Jelenia Góra

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

274000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63512000-1Usługi sprzedaży biletów podróżnych…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1204 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63512000-1 (Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: UpHOTEL Sp. z o.o. (Jelenia Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.