Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
120 287 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 25 września 2026 do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 89 570 zł – 334 527 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 34% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi ochrony fizycznej osób i mienia w Domu Studenta „Skrzat” Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie

Zamawiający Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi ochrony fizycznej osób i mienia w Domu Studenta „Skrzat” Uniwersytetu…”, wybierając ofertę wykonawcy PXP Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 120 287 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Jana Długosza w CzęstochowieCzęstochowa, Śląskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
120 287 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PXP Company Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Częstochowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 120 287,38 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 89 570,00 zł do 334 526,55 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 25 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail