Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
520 033 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe Kierownika budowy20%Długość okresu rękojmi i gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przejścia dla pieszych w ciągu DW nr 214 - Nowa Wieś Lęborska

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przejścia dla pieszych w ciągu DW nr 214 - Nowa Wieś Lęborska”, wybierając ofertę wykonawcy Hydro-Mag sp. z o.o. Wartość umowy: 520 033 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w GdańskuGdańsk, Pomorskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
520 033 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hydro-Mag sp. z o.o. (Garcz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 520 033,45 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191687276

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mostowa 11A

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-778

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

583264990

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdwgdansk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw-gdansk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_gdansk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami wojewódzkimi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa przejścia dla pieszych w ciągu DW nr 214 - Nowa Wieś Lęborska

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-04adc515-c25c-4e9b-8a4c-21aca1a77cf2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415953

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038122/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.34 Budowa przejścia dla pieszych w ciągu DW nr 214 - Nowa Wieś Lęborska

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00327287

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

49/WZP/2026/TP/WUDiM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

355681,03 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa przejścia dla pieszych w ciągu DW nr 214 - Nowa Wieś Lęborska – obejmuje wykonanie modernizacji drogi wojewódzkiej nr 214 na odcinku km 27+085 – km 27+211,7 wraz z budową przejścia dla pieszych.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m. in.:
• Roboty przygotowawcze (rozbiórkowe, frezowanie, wcinki, wycinka drzew);
• Korytowanie i profilowanie rowów odwadniających;
• Ustawienie krawężników drogowych 30x15x100, najazdowych 22x15x100 oraz oporników 12x25x100 na ławie betonowej z oporem;
• Ustawienie obrzeży betonowych 8x30x100 na ławie betonowej z oporem;
• Wykonanie ścian oporowych z elementów prefabrykowanych typu L wys. 160 cm;
• Wykonanie podbudowy z mieszanki niezwiązanej 0/31,5 oraz mieszanki związanej C3/4;
• Ułożenie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo –
piaskowej grubości 3 cm;
• Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne;
• Oczyszczenie warstw konstrukcyjnych i skropienie emulsja asfaltową;
• Warstwa wyrównawcza AC16W (KR3-4) w ilości średnio 150 kg/m2 (ok. 6 cm);
• Warstwa podbudowy z mieszanki mineralno - asfaltowej AC22P (KR3-4) - 10 cm;
• Ułożenie siatki do zbrojenia warstw nawierzchni asfaltowych;
• Warstwa ścieralna SMA 11S (KR3-4) o gr. 4 cm – asfalt modyfikowany PMB 45/60-55;
• Odtworzenie oznakowania poziomego i pionowego wg. Załączonego projektu organizacji ruchu;
• Humusowanie i obsianie trawą – warstwa 10 cm;
• Wykonie oświetlenia przejść dla pieszych wg załączonej dokumentacji – 1 komplet

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

520033,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

520033,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

520033,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hydro-Mag sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366738989

7.3.3)Ulica

Kartuska 46

7.3.4)Miejscowość

Garcz

7.3.5)Kod pocztowy

83-333

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

520033,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji - 50 dni od daty zawarcia umowy + 20 dni
(szacowany czas na czynności odbiorowe).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 520 033 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hydro-Mag sp. z o.o. (Garcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.