Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość wybranych ofert
305 090 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    85 800 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    78 605 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 31).3 CZĘŚĆ NR 3 – ZADANIE NR 3 pn.: „Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Cmolasie wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2026/2027” na podstawie biletów miesięcznych na następującej trasie: Świerczów, parking (Nadle
    Wartość umowy
    35 920 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    103 785 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    369 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    11 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 71).7 CZĘŚĆ NR 7 - ZADANIE NR 7 pn.: „Dowóz dziecka niepełnosprawnego do Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Korczowiskach (OREW) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu” w dni nauki, na następującej trasie: Trzęsówka
    Cena wybranej oferty
    600 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów z terenu Gminy Cmolas do szkół wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Cmolas (Cmolas, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów z terenu Gminy Cmolas do szkół wraz z zapewnieniem opieki w czasie…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 305 090 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina CmolasCmolas, Podkarpackie (powiat Kolbuszowski →)opublikowano 1 września 2026
Łączna wartość ofert
305 090 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    01 września 2026

    1 oferta4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o. (części 1, 2, 3, 4); PRZEWÓZ OSÓB Beata Grzesiak (część 5); Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Sławomir Bujak (części 6, 7).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 305 090,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail