Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
538 238 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 538 238 zł – 652 169 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług transportu sanitarnego pacjentów z zespołem podstawowym dla Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu Sp. z o.o., Nr sprawy DZP/11 TP/2026

Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o. (Zabrze, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług transportu sanitarnego pacjentów z zespołem podstawowym dla Szpitala…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Transportowa OMEGA Agnieszka Ignacyk. Wartość umowy: 538 238 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o.Zabrze, Śląskieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
538 238 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Transportowa OMEGA Agnieszka Ignacyk (Częstochowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 538 238,40 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 538 238,40 zł do 652 169,28 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W ZABRZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272735162

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10

1.5.2.)Miejscowość

Zabrze

1.5.3.)Kod pocztowy

41-800

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.7.)Numer telefonu

+48323732308

1.5.8.)Numer faksu

+48323732396

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@klinika-zabrze.med.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.klinika-zabrze.med.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4d56f2c-13ae-443b-a4e9-16977201ae87

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług transportu sanitarnego pacjentów z zespołem podstawowym dla Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu Sp. z o.o., Nr sprawy DZP/11 TP/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f4d56f2c-13ae-443b-a4e9-16977201ae87

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415907

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00342236

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP/11TP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

870000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług transportu sanitarnego pacjentów z zespołem podstawowym dla Szpitala Specjalistycznego w Zabrzu Sp. z o.o., Nr sprawy DZP/11 TP/2026.

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług transportu sanitarnego pacjentów z zespołem podstawowym do innych jednostek świadczących usługi medyczne w celu dalszego leczenia, wykonania badania /konsultacji lub przewozu pacjentów do domu zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ – Formularz cenowy.

Wykonawca powinien działać zgodnie z przepisami:

• Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 1461 z późn. zm.);
• Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 4 lutego 2019 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ratownictwa medycznego (Dz.U. z 2019 r. poz. 237 z późn. zm.);
• Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 141 z późn. zm.).

TRANSPORT SANITARNY PACJENTÓW KARETKĄ Z ZESPOŁEM PODSTAWOWYM w składzie zgodnym z wymaganiami ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym

a) Wymagania odnośnie pojazdu:
1. Pojazd do prawidłowego świadczenia usług zgodnie z umową zapewni Wykonawca.
2. Środek transportu sanitarnego powinien spełniać cechy techniczne i jakościowe określone w Polskich Normach przenoszących europejskie normy zharmonizowane oraz spełniać wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 4 lutego 2019 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ratownictwa medycznego (Dz. U. z 2019 r., poz. 237 z późn. zm.);
3. Środek transportu sanitarnego powinien być pojazdem uprzywilejowanym i posiadać zezwolenie MSW na używanie sygnałów dźwiękowych zgodnie z Ustawą z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U.2024.1251 t.j. z dnia 2024.08.19 z późn. zm.).
4. Pakiet ubezpieczeń OC, NW obowiązujący dla tego typu pojazdów zapewni Wykonawca.
5. Pojazdy sanitarne powinny być oznakowane zgodnie z obowiązującymi przepisami.
6. Wykonawca zapewni utrzymanie środka transportu sanitarnego w należytym stanie technicznym i sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz procedurami epidemiologicznymi, w tym bieżącą dezynfekcję pojazdu i jego wyposażenia po każdym transporcie wymagającym zastosowania takich procedur.
7. Wyposażenie ambulansu powinno być kompletne, sprawne technicznie oraz posiadać wymagane przeglądy techniczne, legalizacje i dopuszczenia do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
8. W przypadku awarii środka transportu uniemożliwiającej wykonanie usługi Wykonawca zapewni niezwłocznie pojazd zastępczy spełniający wszystkie wymagania określone w niniejszym Opisie Przedmiotu Zamówienia.

b) Wymagania odnośnie personelu medycznego i kierowców:
1. Zespół transportu podstawowego powinien spełniać wymagania wynikające z aktualnie obowiązujących przepisów ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz aktów wykonawczych.
2. Przyjęcie zlecenia nastąpi na podstawie wcześniejszego zgłoszenia telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez pracownika wyznaczonego przez Zamawiającego pod numer telefonu/ adres e-mail wskazany przez Wykonawcę. Upoważniony pracownik wskaże termin, godzinę oraz miejsce transportu pacjenta. W przypadku transportu sanitarnego realizowanego w trybie planowym pracownik Zamawiającego zleci Wykonawcy realizację transportu z co najmniej 12 godzinnym wyprzedzeniem. Natomiast w przypadku transportu sanitarnego realizowanego w trybie pilnym rozpoczęcie świadczenia usługi nastąpi nie później niż do 30 minut od momentu przyjęcia zgłoszenia.

3. Warunki wymagane od Wykonawców - Wykonawcy składający ofertę w postępowaniu oświadczają, że zobowiązują się do przestrzegania poniższych wymagań:
1) Zaoferują usługę zgodną z opisem przedmiotu zamówienia uszczegółowionym w załączniku nr 3 do SWZ.
2) Świadczenia zdrowotne wykonywane będą 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę (także w dni ustawowo wolne od pracy).
3) Wykonawca zapewni całodobowy numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej do przyjmowania zgłoszeń transportów sanitarnych.
4) Zaoferują termin płatności 30 dni od daty otrzymania przez Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT/rachunku.
5) Środek transportu sanitarnego będzie spełniał cechy techniczne i jakościowe określone w aktualnie obowiązujących Polskich Normach przenoszących europejskie normy zharmonizowane oraz w obowiązujących przepisach prawa.
6) Środek transportu sanitarnego będzie spełniał wymogi określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 24 września 2013r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ratownictwa medycznego (Dz. U. z 2019r. poz. 237 z późn. zm.).
7) Środek transportu sanitarnego będzie pojazdem uprzywilejowanym i posiadał zezwolenie MSW na używanie sygnałów dźwiękowych zgodnie z Ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U.2024.1251 t.j. z dnia 2024.08.19 z późn. zm.)
8) Środek transportu będzie posiadał aktualne ubezpieczenie OC i NW oraz aktualne badania techniczne (Wykonawca zobowiązany jest przedstawić ww. dokumenty na każde wezwanie Zamawiającego).
9) Środek transportu będzie posiadał oznakowanie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.
10) Środek transportu sanitarnego będzie utrzymywany przez Wykonawcę w stanie zapewniającym bezpieczeństwo epidemiologiczne pacjentów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i procedurami sanitarnymi.
11) Wykonawca zapewni sprawność techniczną wyposażenia ambulansu oraz aktualność wymaganych przeglądów technicznych, legalizacji oraz dopuszczeń do użytkowania.
12) Świadczenie usług na rzecz Zamawiającego nastąpi na podstawie pisemnych zleceń lekarskich (wzór zlecenia stanowi Załącznik nr 2 do umowy), po telefonicznym lub za pośrednictwem poczty elektronicznej uzgodnieniu miejsca, terminu oraz czasu przewozu i pisemnym potwierdzeniu zlecenia przewozu przez osobę upoważnioną do tego przez Zamawiającego.
13) Wykonawca będzie się stawiał w miejscu określonym w zleceniu lekarskim w celu rozpoczęcia świadczenia usługi w terminie i czasie określonym w zleceniu. W przypadku transportu sanitarnego realizowanego w trybie planowym pracownik Zamawiającego zleci Wykonawcy realizację transportu z co najmniej 12 godzinnym wyprzedzeniem. Natomiast w przypadku transportu sanitarnego realizowanego w trybie pilnym rozpoczęcie świadczenia usługi nastąpi najpóźniej do 30 minut od zgłoszenia.
14) Wykonawca zobowiązuje się do telefonicznego powiadomienia personelu Zamawiającego, z co najmniej dwugodzinnym wyprzedzeniem, o niemożności wykonania usługi transportu sanitarnego, a także zapewni wykonanie transportu przez inny podmiot spełniający wymagania określone w niniejszym postępowaniu i pokryje ewentualną różnicę w wartości za wykonaną przez ten podmiot usługę.
15) Wykonawca zobowiąże się do prowadzenia dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
16) Wykonawca zobowiąże się do prowadzenia sprawozdawczości statystycznej na zasadach obowiązujących w podmiotach leczniczych.
17) Wykonawca zobowiąże się do poddania kontroli na zasadach określonych w ustawie z dnia 27.08.2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1461 z późn. zm.) w zakresie wynikającym z umowy Zamawiającego zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także do poddania się kontroli Zamawiającego w zakresie realizacji niniejszej umowy.
18) Wykonawca zobowiąże się do posiadania w okresie trwania niniejszej umowy, ważnej umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie świadczonych przez siebie usług.
W sytuacji, gdy w trakcie obowiązywania umowy, umowa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej wygaśnie, Wykonawca będzie zobowiązany zawrzeć nową umowę ubezpieczenia w takim terminie, aby zapewnić ciągłość wykonywania umowy.
19) Zamawiający wymaga dostarczenia kopii umowy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej przed terminem podpisania umowy.
20) Transport sanitarny podstawowy realizowany będzie przez zespół transportu podstawowego składający się z co najmniej dwóch osób, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (t.j. Dz.U. z 2026 r., poz. 141 z późn. zm.), w tym co najmniej dwóch osób uprawnionych do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, w szczególności ratownika medycznego lub pielęgniarki systemu.
21) Wykonawca podpisze umowę, której wzór stanowi załącznik nr 4 do SWZ oraz umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych której wzór stanowi załącznik nr 5 do umowy.
22) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę (w rozumieniu przepisów Kodeksu pracy), osób wykonujących następujące czynności związane z wykonaniem usługi transportu sanitarnego w zakresie realizacji zamówienia:
• koordynatora ds. ratownictwa medycznego/ dyspozytor - jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025r., poz. 277 ze zm.). Obowiązek powyższy dotyczy również podwykonawców lub dalszych podwykonawców.
23) Sposób weryfikacji zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia ww. wymagań, zostały opisane we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
24) W związku z wdrożeniem u Zamawiającego Regulaminu Zgłoszeń Wewnętrznych regulującego procedurę ochrony sygnalistów, Wykonawca zobowiązuje się do zapoznania z jego treścią wszystkich swoich pracowników, podwykonawców i inne osoby zaangażowane w realizację Zamówienia. Regulamin Zgłoszeń Wewnętrznych regulujący procedurę ochrony sygnalistów, jest dostępny w Sekretariacie Zarządu Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

538238,4 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

652169,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

538238,4 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Transportowa OMEGA Agnieszka Ignacyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5730249878

7.3.3)Ulica

ul. Grażyny 6

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-202

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

538238,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Umowa zostaje zawarta na okres 24 miesięcy od 01.09.2026r. do 01.09.2028r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zabrze.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 538 238 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Transportowa OMEGA Agnieszka Ignacyk (Częstochowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.