Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
60 000 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 24 sierpnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja świadczeń promocyjno-reklamowych na rzecz Gminy Miejskiej Kraków w związku z organizacją wydarzenia pn. "ITF WTT Kraków Open 26"

Zamawiający Gmina Miejska Kraków -Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja świadczeń promocyjno-reklamowych na rzecz Gminy Miejskiej Kraków w związku z…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Krakowski Klub Tenisowy Olsza. Wartość umowy: 60 000 zł.

Wartość umowy
60 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Krakowski Klub Tenisowy Olsza (Kraków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 60 000,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail