Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Sylwia Maź· Sieniawka
Wartość umowy
28 800 zł
Umowa zawarta
13 lipca 2026
Okres realizacji
do 28 lutego 2027
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców” – Kopaczów – 1 wychowawca

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej w Bogatyni (Bogatynia, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców” – Kopaczów – 1…”, wybierając ofertę wykonawcy Sylwia Maź. Wartość umowy: 28 800 zł.

Wartość umowy
28 800 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    15 czerwca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sylwia Maź (Sieniawka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 28 800,00 zł (umowę zawarto 13 lipca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BOGATYNI

1.3.)Oddział zamawiającego

OPS

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003272012

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Żołnierzy II AWP 14

1.5.2.)Miejscowość

Bogatynia

1.5.3.)Kod pocztowy

59-920

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ops-bogatynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bogatynia.naszops.pl/bip/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców” – Kopaczów – 1 wychowawca

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-13df4069-384a-46f4-b09e-069dd51305f1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415614

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00169954/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 „Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

projekt pn.: Uczymy się siebie nawzajem nr FEDS.07.08-IP.02- 0019/25-00 w ramach Priorytetu nr 7 „Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00289122

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uprzednio prowadzone przez Zamawiającego postępowanie, to postępowanie, w którym nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym, Zamawiający zgodnie z przepisami ustawy Pzp, może skorzystać z przesłanki przeprowadzenia
postępowania w trybie z wolnej ręki.
W dniu 02.04.2026 r. Zamawiający wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp). Przedmiotowe postępowanie podzielone było na 9 części. Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 15.04.2026 r. nie wpłynęła żadna oferta. Decyzją Zamawiającego niniejsze postępowanie (kolejne), zostaje wszczęte w trybie z wolnej ręki
na podstawie art. 305 pkt. 2 ustawy Pzp. na każdą z 9 części.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOP.260.1.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

25365,85 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu)
Zakres obowiązków wychowawcy:
o prowadzenie pracy podwórkowej w środowisku lokalnym dzieci i młodzieży o nawiązywanie i utrzymywanie relacji z uczestnikami projektu
o organizowanie i prowadzenie zajęć animacyjnych, profilaktycznych i integracyjnych
o wspieranie rozwoju kompetencji społecznych uczestników o monitorowanie sytuacji uczestników i reagowanie na potrzeby
o współpraca z zespołem projektowym i instytucjami lokalnymi o prowadzenie wymaganej dokumentacji projektowej (karty pracy, listy obecności, notatki)
o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i standardów pracy środowiskowej

4.5.3.)Główny kod CPV

85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sylwia Maź

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PESEL: 75111512322

7.3.4)Miejscowość

Sieniawka

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-02-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85300000-2Usługi pracy społecznej i podobnej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Bogatyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bogatynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 28 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85300000-2 (Usługi pracy społecznej i podobnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sylwia Maź (Sieniawka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.