Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Błędów
Zamawiający Gmina Błędów (Błędów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Błędów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
22 kwietnia 2026
Termin ofert: 30 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
29 maja 2026
1 oferta4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
01 września 2026
- Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Błędów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670223528 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Sadurkowska 13 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Błędów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-620 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL921 - Radomski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 48 66 80 656 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | m.zychowska@bledow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bledow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-285355fb-8a09-4610-9843-ec751eef1d01 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00415568 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00211442 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Błędów |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | System SIEM |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 32422000-7 - Elementy składowe sieci 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem 48820000-2 - Serwery 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów 31213300-5 - Szafy kablowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Platforma honeypot |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 32422000-7 - Elementy składowe sieci 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem 48820000-2 - Serwery 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów 31213300-5 - Szafy kablowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Skaner podatności |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 32422000-7 - Elementy składowe sieci 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem 48820000-2 - Serwery 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów 31213300-5 - Szafy kablowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | System monitorowania infrastruktury IT |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 32422000-7 - Elementy składowe sieci 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem 48820000-2 - Serwery 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów 31213300-5 - Szafy kablowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | System zarządzania uprawnieniami użytkowników |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 32422000-7 - Elementy składowe sieci 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem 48820000-2 - Serwery 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego 32420000-3 - Urządzenia sieciowe 72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów 31213300-5 - Szafy kablowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | CYBERMAK Jędrzej Makowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 1132684496 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 74907,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00267556/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | brak możliwości wdrożenia w terminie |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | zamówienie nie zmieniło się |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 74907,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →