Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
554 484 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej”

Zamawiający Gmina Poniatowa (Poniatowa, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w…”, wybierając ofertę wykonawcy Spółka Forteca spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. Wartość umowy: 554 484 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PoniatowaPoniatowa, Lubelskie (powiat Opolski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
554 484 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółka Forteca spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 554 484,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail