Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
289 491 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 289 491 zł – 304 956 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia transportu zastępczego20%Termin płatności20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Łaszczów (Łaszczów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów do szkół na terenie gminy w roku szkolnym 2026/2027”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo - Usługowa "DAW-KAM" Grzegorz Kulik. Wartość umowy: 289 491 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁaszczówŁaszczów, Lubelskie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
289 491 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo - Usługowa "DAW-KAM" Grzegorz Kulik (Tymin 53), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 289 491,30 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 289 491,30 zł do 304 956,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail