Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
380 963 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 380 963 zł – 470 772 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ulicy Południowej Bukowiec – Kurowice.

Zamawiający Gmina Brójce (Brójce, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ulicy Południowej Bukowiec – Kurowice”, wybierając ofertę wykonawcy DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk. Wartość umowy: 380 963 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina BrójceBrójce, Łódzkie (powiat Łódzki wschodni →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
380 963 zł
Liczba ofert
4 oferty

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk (Bedoń Przykościelny), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 380 962,73 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 380 962,73 zł do 470 771,63 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail