Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Racocie

Zamawiający Gmina Kościan (Kościan, Wielkopolskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Racocie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KościanKościan, Wielkopolskie (powiat Kościański →)opublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kościan

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050586

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Młyńska 15

1.4.2.)Miejscowość

Kościan

1.4.3.)Kod pocztowy

64-000

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszkamackowiak@gminakoscian.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gminakoscian.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-118b39c7-6890-4e3d-b72b-3faf92d4af43

2.3.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415461

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00148258

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu

Przedsięwzięcie dofinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach: Priorytet 2: Fundusze europejskie dla zielonej Wielkopolski DzProgram Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Tytuł projektu: TERMOMODERNIZACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RACOCIE I STARYCH OBORZYSKACH

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Racocie

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Racocie.
W ramach zakresu prac należy wykonać:
- Demontaż elementów istniejących;
- Odtworzenie pionowej izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych;
- Ocieplenie w strefie cokołu i ścian fundamentowych styropianem o λ= 0,031 W/mK gr. 15 cm;
- Zainstalowanie istniejących sieci i innych kabli;
- Ocieplenie elewacji styropianem EPS o λ= 0,031 W/mK gr. 15 cm;
- Wymiana i wykonanie nowych obróbek blacharskich;
- Wymiana i wykonanie nowych rynien i rur spustowych;
- Wymiana okien na nowe z PVC, U=0,90 W/m²K z nawiewnikami;
- Wymiana drzwi U=1,30 W/m²K;
- Wymiana parapetów zewnętrznych;
- Wykonanie opaski wokół części budynku; odtworzenie chodników;
- Pozostałe prace uzupełniające, dodatkowe i naprawcze;
- Ponowny montaż wcześniej zdemontowanych elementów i urządzeń na elewacji;
- Modernizacja instalacji grzewczej;
- Modernizacja instalacji c.w.u.;
- Montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 10 kW na dachu;
- Wymiana instalacji oświetleniowej z wymianą opraw na led;
- Montaż zbiornika do zbierania wody deszczowej wraz z zestawem przyłączeniowym;
- Modernizacja instalacji elektrycznej;
- Modernizacja i remont pomieszczeń, w tym: modernizacja schodów wewnętrznych w holu na parterze wraz z podestem i balustradą oraz schodów na klatce schodowej wraz z balustradą, wykonanie posadzek w salach zajęć z wykładziny PCV, wykonanie posadzek z płytek ceramicznych na holach i w klatkach schodowych, wymiana drzwi wewnętrznych, malowanie ścian, wykonanie sufitów podwieszanych.

3.8.)Główny kod CPV

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261320-3 - Kładzenie rynien

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45442100-8 - Roboty malarskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45232460-4 - Roboty sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2026-04-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2026-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Giera Piotr Giera, Daniel Giera Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6961889466

4.3.4.)Miejscowość

Dzięczyna

4.3.5.)Kod pocztowy

64-125

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

1856009,07 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2026/BZP 00214664/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2026-08-03

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

W toku prowadzonych prac stwierdzono, że istniejąca instalacja centralnego ogrzewania nie posiada wystarczającej liczby armatury odcinającej, która umożliwiałaby skuteczne i niezależne odłączanie poszczególnych odcinków instalacji. Istniejący układ armatury nie zapewnia możliwości odpowiedniego podziału instalacji na strefy.
Wykonanie montażu zaworów odcinających na obecnym etapie robót jest technicznie i organizacyjnie uzasadnione oraz konieczne dla prawidłowego zakończenia realizowanego zakresu prac. Przedmiotowy zakres stanowi funkcjonalnie i technicznie nierozerwalną część prowadzonych prac instalacyjnych i powinien zostać wykonany w ramach obecnie realizowanych robót.
Wykonanie prac w późniejszym terminie wiązałoby się koniecznością ponownej ingerencji w wykonaną instalację oraz utrudnieniami organizacyjnymi, technicznymi i dodatkowymi kosztami.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

W ramach przedmiotu umowy stwierdzono konieczność wykonania dodatkowych zaworów odcinających.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

4309,53

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kościan prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kościan.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214210-5 (Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.