Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Serwisowanie instalacji klimatyzacji i wentylacji w Muzeum Narodowym w Poznaniu oraz w jego oddziałach

Zamawiający Muzeum Narodowe w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Serwisowanie instalacji klimatyzacji i wentylacji w Muzeum Narodowym w Poznaniu oraz w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Narodowe w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 1 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 306 321 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Narodowe w Poznaniu

1.2.)Oddział zamawiającego

MNP

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275978

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Marcinkowskiego 9

1.4.2.)Miejscowość

Poznań

1.4.3.)Kod pocztowy

61-745

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.4.7.)Numer telefonu

61 85 68 000

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

mnp@mnp.art.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mnp.art.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-92416f6c-11c7-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415351

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00287109

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Serwisowanie instalacji klimatyzacji i wentylacji w Muzeum Narodowym w Poznaniu oraz w jego oddziałach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowa, która wykonywana będzie w pięciu oddziałach Muzeum Narodowego w Poznaniu, tj w:
1. Muzeum Sztuk Użytkowych w Zamku Królewskim w Poznaniu, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu, 61-768 Poznań, Góra Przemysła 1,
2. Muzeum Pałacu w Rogalinie, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu, 62-022 Rogalin, Arciszewskiego 2,
3. Muzeum Narodowym w Poznaniu, Al. Marcinkowskiego 9, 61 - 745 Poznań,
4. Muzeum Instrumentów Muzycznych, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu, 61-772 Poznań, Stary Rynek 45,
5. Ratuszu - Muzeum Poznania, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu, 61-772 Poznań, Stary Rynek 1.


Zakres przedmiotu zamówienia został określony w zał. do swz: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

Ze względu na stan techniczny central wynikający z ich długoletniej eksploatacji oraz niełatwy dostęp do urządzeń podlegających serwisowaniu, w celu prawidłowego ustalenia ceny oferty zamawiający zaleca dokonania wizji lokalnej, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym - kontakt: Ryszard Karp, tel.: 61 856 80 58

3.9.)Główny kod CPV

50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

3.10.)Dodatkowy kod CPV

50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

36 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bomax Tey sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6210004007

4.3.3.)Ulica

Szczepankowo

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

61-313

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

847851 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/BZP 00378902/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

847851,30 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50730000-1Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
306 321 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
186 704 zł511 708 zł
Rozstęp międzykwartylowy
325 004 zł
Źródło próbki
CPV 50730000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
186 704 zł
Mediana
306 321 zł
Górny kwartyl
511 708 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Narodowe w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50730000-1 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.