Zakup i wymiana aparatury medycznej na potrzeby świadczeń wysokospecjalistycznych w zakresie leczenia kardiologicznego w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II
Zamawiający Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i wymiana aparatury medycznej na potrzeby świadczeń wysokospecjalistycznych w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Wykonanie umowyBieżące
01 września 2026
- Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 września 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000290073 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Prądnicka 80 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 31-202 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | m.blaut@szpitaljp2.krakow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitaljp2.krakow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c78e11fc-bdb8-4a14-a4bf-dc460295223b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00415258 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-09-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/S 246-854672 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup i wymiana aparatury medycznej na potrzeby świadczeń wysokospecjalistycznych w zakresie leczenia kardiologicznego w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Rejestratory holterowskie EKG 30 szt. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Aparat do tomografii impedancyjnej |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33115000-9 - Urządzenia do tomografii |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Platforma hemodynamiczna do ciągłego pomiaru parametrów hemodynamicznych |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Rozbudowa posiadanego serwera systemu analizy obrazów CT/MR |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Aparatu do USG przenośne TYP I |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Aparaty do USG przenośne TYP II |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Aparaty echokardiograficzne mobilne TYP I |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33112340-3 - Echokardiografy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Aparaty echokardiograficzne mobilne TYP II |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33112340-3 - Echokardiografy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Aparaty echokardiograficzne mobilne TYP III |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33112340-3 - Echokardiografy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Podnośnik pacjenta |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33192600-8 - Sprzęt do podnoszenia dla służby zdrowia |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Urządzenie do treningu interwałowego HIPOXIA/HIPEROXIA (IHHT) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33157000-5 - Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Defibrylatory |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33182100-0 - Defibrylatory |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Wyposażenie stanowiska pacjenta |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-02-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 56 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | REYNOLDS MEDICAL sp. z o.o. |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 593892,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/S 062-216726 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-03-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 593892,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →