Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
316 725 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    96 924 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    219 801 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji T40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa i montaż mebli w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

Zamawiający Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie (Kutno, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, dostawa i montaż mebli w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno –…”, wybierając ofertę wykonawcy Zoneo Oleksiewicz SKA. Łączna wartość umów: 316 725 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
316 725 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 grudnia 2025

    Termin ofert: 22 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zoneo Oleksiewicz SKA za łącznie 316 725,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000180806

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 11

1.5.2.)Miejscowość

Kutno

1.5.3.)Kod pocztowy

99-300

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@troczewski2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

troczewski2.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4bc878b5-376e-43d1-ace6-208a0867ae58

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, dostawa i montaż mebli w ramach realizacji projektu pn.: "Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4bc878b5-376e-43d1-ace6-208a0867ae58

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415193

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00109552/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.3 Zakup, dostawa i montaż mebli w ramach realizacji projektu pn

"Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

"Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie" w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Priorytet FELD.08 Fundusze europejskie dla edukacji i kadr w Łódzkiem, Działanie FELD 08.08 Kształcenie zawodowe (FELD.08.08-IZ.00-0083/23-00).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00597479

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

16/083/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

377319,81 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż mebli w ramach realizacji projektu pn

"Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie" w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Priorytet FELD.08 Fundusze europejskie dla edukacji i kadr w Łódzkiem, Działanie FELD 08.08 Kształcenie zawodowe (FELD.08.08-IZ.00-0083/23-00): Część 1: Zakup, dostawa i montaż mebli szkolnych 2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ oraz w załączniku nr 6 tj. wzorze umowy. 3. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego w Kutnie przy ul. Kościuszki 11. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko. Zamówienie obejmuje dostawę do pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynku.

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

39160000-1 - Meble szkolne

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

50850000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mebli

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39113600-3 - Ławki

4.5.5.)Wartość części

94723,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż mebli w ramach realizacji projektu pn

"Kulinarne Kutno – podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Kutnie" w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Priorytet FELD.08 Fundusze europejskie dla edukacji i kadr w Łódzkiem, Działanie FELD 08.08 Kształcenie zawodowe (FELD.08.08-IZ.00-0083/23-00): Część 2: Zakup, dostawa i montaż mebli gastronomicznych 2. Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w załączniku nr 7 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ oraz w załączniku nr 6 tj. wzorze umowy. 3. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego w Kutnie przy ul. Kościuszki 11. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko. Zamówienie obejmuje dostawę do pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynku.

4.5.3.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

50850000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mebli

39133000-3 - Zestawy wystawowe

39151200-7 - Stoły robocze

39173000-5 - Meble do przechowywania

4.5.5.)Wartość części

341318,27 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72520,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

514503,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

96924,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zoneo Oleksiewicz SKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752667756

7.3.3)Ulica

Noskowskiego 1

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

96924,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

219801,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

409857,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

219801,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zoneo Oleksiewicz SKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7752667756

7.3.3)Ulica

Noskowskiego 1

7.3.4)Miejscowość

Kutno

7.3.5)Kod pocztowy

99-300

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

219801,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kutno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 316 725 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zoneo Oleksiewicz SKA (Kutno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.