Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
57 195 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 16 września 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 57 195 zł – 107 010 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wykonania prac programistycznych polegających na zaprogramowaniu nowych oraz modyfikacji istniejących funkcjonalności systemu internetowego

Zamawiający Olsztyński Park Naukowo-technologiczny (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa wykonania prac programistycznych polegających na zaprogramowaniu nowych oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy North East Patryk Wierzbicki. Wartość umowy: 57 195 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Olsztyński Park Naukowo-technologicznyOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
57 195 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 14:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy North East Patryk Wierzbicki (Jarocin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 57 195,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 57 195,00 zł do 107 010,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OLSZTYŃSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 281524001

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Władysława Trylińskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-683

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

maslowska.stanislawa@opnt.olsztyn.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.opnt.olsztyn.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wykonania prac programistycznych polegających na zaprogramowaniu nowych oraz modyfikacji istniejących funkcjonalności systemu internetowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b8e1d2ee-3cad-46b9-893f-798b10a92531

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00415183

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00035222/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.13 Usługa MVP w projekcie WA-MA Inkubator 12

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„WA-MA Inkubator” jest realizowany zgodnie z umową o dofinansowanie projektu nr FEWM.01.08-IZ.00-0009/24-00 z dnia 18.07.2025 r. oraz Aneksem nr FEWM.01.08-IZ.00-0009/24-01 z dnia 18.07.2025 r.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332189

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

9/2026/TP/OPNT/WAMA

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

56910,57 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace programistyczne polegające na zaprogramowaniu nowych oraz modyfikacji istniejących funkcjonalności systemu internetowego na podstawie dostarczonej specyfikacji funkcjonalności systemu.

4.5.3.)Główny kod CPV

72212517-6 - Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

57195,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

107010,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

57195,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

North East Patryk Wierzbicki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8442320579

7.3.3)Ulica

ul. Śródmiejska 28 lok. 4

7.3.4)Miejscowość

Jarocin

7.3.5)Kod pocztowy

63-200

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

57195,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72212517-6Usługi opracowywania oprogramowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
265 755 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
86 133 zł582 250 zł
Rozstęp międzykwartylowy
496 117 zł
Źródło próbki
CPV 72212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
86 133 zł
Mediana
265 755 zł
Górny kwartyl
582 250 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Olsztyński Park Naukowo-technologiczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 57 195 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72212517-6 (Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: North East Patryk Wierzbicki (Jarocin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.