Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 28.08.2026 r. do godz. 09.30, nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z art. 255 pkt 1) PZP Zamawiający unieważnia postępowanie w sytuacji, gdy nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zeroemisyjny transport publiczny w centrum Kielc - infrastruktura przystankowa

Zamawiający Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował wynik postępowania „Zeroemisyjny transport publiczny w centrum Kielc - infrastruktura przystankowa”.

Zamawiający: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 28.08.2026 r. do godz. 09.30, nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z art. 255 pkt 1) PZP Zamawiający unieważnia postępowanie w sytuacji, gdy nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009343

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Prendowskiej 7

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-395

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp@mzd.kielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzd.kielce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/mzd_kielce

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Budowa i utrzymanie: dróg, obiektów mostowych, odwodnienia dróg i oświetlenia ulicznego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zeroemisyjny transport publiczny w centrum Kielc - infrastruktura przystankowa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a245b489-1f7a-4e19-8166-542024f913e3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414895

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00091109/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Zeroemisyjny transport publiczny w centrum Kielc - infrastruktura przystankowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Umowa nr FESW.03.01-IZ.00-0001/24-00 o dofinansowanie Projektu FESW.03.01-IZ.00-0001/24 pn.: „Zeroemisyjny transport publiczny w centrum Kielc” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 3.1 „Mobilność miejska w MOF (ZIT)” Priorytet 3 „Fundusze Europejskie na mobilność miejską” Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392129

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.26.1.36.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Zeroemisyjny transport publiczny w centrum Kielc - infrastruktura przystankowa 2. Zakres robót budowlanych będzie obejmował m.in.: a) roboty pomiarowe i przygotowawcze; b) rozbiórka istniejących nawierzchni; c) ustawienie krawężników, obrzeży, oporników; d) wykonanie konstrukcji peronów przystankowych; e) wykonanie konstrukcji zatok autobusowych; f) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 28.08.2026 r. do godz. 09.30, nie wpłynęła żadna oferta. Zgodnie z art. 255 pkt 1) PZP Zamawiający unieważnia postępowanie w sytuacji, gdy nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.