Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
85 339 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 85 339 zł – 114 070 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Serwis – czas podstawienia pojazdu zastępczego15%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia25%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Morawicy w roku szkolnym 2026/2027 wraz z opieką podczas dowozu”

Zamawiający Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy (Morawica, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Morawicy w roku szkolnym 2026/2027 wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEWÓZ OSÓB Paweł Pawłowski. Wartość umowy: 85 339 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
85 339 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEWÓZ OSÓB Paweł Pawłowski (Chęciny).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 85 339,32 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 85 339,32 zł do 114 070,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail