Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 078 384 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 maja 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WR 6/06/2026 - Abaqus

Zamawiający Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „WR 6/06/2026 - Abaqus”, wybierając ofertę wykonawcy Technia Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 078 384 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii NaukPoznań, Wielkopolskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 078 384 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Technia Sp. z o.o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 078 383,76 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000849327

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Noskowskiego 12/14

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-704

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://portal.ichb.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka naukowo - badawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność naukowo - badawcza

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie, Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6750001923

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Nawojki 11

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-950

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.agh.edu.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Mechaniki Górotworu Polskiej Akademii Nauk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 675-000-18-40

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. W. Reymonta 27

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-059

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://imgpan.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 525-000-89 79

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Pawińskiego 5b

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-106

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.ippt.pan.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Gdańska – Centrum Informatyczne TASK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 584-020-35-93

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Narutowicza 11/12,

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-233

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://task.gda.pl/pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Koszalińska - Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 669-050-51-68

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Śniadeckich 2

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-453

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://tu.koszalin.pl/wilsig

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Lądowej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 675-000-62-57

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Warszawska 24

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-155

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://l7.pk.edu.pl/index.php/en/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Lubelska, Wydział Budownictwa i Architektury

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 712-010-46-51

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Nadbystrzycka 38d

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-618

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wbia.pollub.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Lubelska, Wydział Mechaniczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 712-010-46-51

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Nadbystrzycka 36

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-618

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wm.pollub.pl/kontakt

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Opolska, Wydział Budownictwa i Architektury

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 754-00-08-109

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Prószkowska 76

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-758

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://po.edu.pl/struktura/wydzial-budownictwa-i-architektury/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Poznańska, Instytut Budownictwa, Instytut Analizy Konstrukcji, Instytut Inżynierii Lądowej, Instytut Konstrukcji Maszyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 777-000-36-99

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jacka Rychlewskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-131

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://put.poznan.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 813-026-69-99

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Powstańców Warszawy 8

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-959

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.prz.edu.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Śląska, Katedra Inżynierii Budowlanej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 631-020-07-36

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Akademicka 5

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.polsl.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Warszawska - Centrum Informatyzacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 525-000-58-34

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Politechniki 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-661

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.pw.edu.pl/Informacje-ogolne

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Wrocławska – WCSS

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 896-000-58-51

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-370

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wcss.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Zielonogórski, Instytut Budownictwa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 973-07-13-421

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Licealna 9

1.5.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

65-417

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ib.uz.zgora.pl/instytut/o-instytucie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 852-254-50-56

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Piastów 17

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-310

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi-pcss@man.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wbiis.zut.edu.pl/dla-przemyslu/kontakt.html

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

WR 6/06/2026 - Abaqus

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-838bd442-68d6-4ecd-9df3-5f6fcb911e4c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414590

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk – Poznańskie Centrum Superkomputerowo–Sieciowe (ICHB PAN – PCSS) zamierza kontynuować dostawę krajowej licencji oprogramowania ABAQUS dla całego konsorcjum akademickiego w skład którego wchodzi 17 zamawiających. Zgodnie z pismem otrzymanym od firmy Dassault Systemes Sp. z o.o., (producenta programów Simulia, w skład którego wchodzi specjalny pakiet programów m. in. Simulia Abaqus Extended), jedynym partnerem Dassault Systemes Sp. z o.o., który zgodnie z polityką firmy, może sprzedawać na terenie Polski kompletne rozwiązania oferowane dla Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego jest firma Technia Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406, 61-441 Poznań.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WR 6/06/2026 - Abaqus

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji krajowej oprogramowania ABAQUS

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1078383,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Technia Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 630020992

7.3.3)Ulica

28 Czerwca 1956 r. nr 406

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-441

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1078383,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-05-31

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (zwany dalej zamawiającym), z siedzibą przy ul. Z. Noskowskiego 12/14 w Poznaniu (61-704), zgodnie z art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2026 r., poz. 793 z późn. zm.), zwaną dalej ustawą Pzp, przygotował i przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w swoim imieniu i na swoją rzecz oraz w imieniu i na rzecz niżej wymienionych zamawiających na mocy podpisanych porozumień:
1) Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH, z siedzibą w (30-950) Krakowie, ul. Nawojki 11,
2) Instytut Mechaniki Górotworu Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, z siedzibą w (30-059) Krakowie, ul. W. Reymonta 27,
3) Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, z siedzibą w (02-106) Warszawie, ul. Pawińskiego 5b,
4) Politechnika Gdańska Centrum Informatyczne TASK, z siedzibą w (80-233) Gdańsku, ul. Narutowicza 11/12,
5) Politechnika Koszalińska - Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji, z siedzibą w (75-453) Koszalinie, ul. Śniadeckich 2,
6) Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Lądowej, z siedzibą w (31-155) Krakowie, ul. Warszawska 24,
7) Politechnika Lubelska, Wydział Budownictwa i Architektury, z siedzibą w (20-618) Lublinie, ul. Nadbystrzycka 38d,
8) Politechnika Lubelska, Wydział Mechaniczny, z siedzibą w (20-618) Lublinie, ul. Nadbystrzycka 36,
9) Politechnika Opolska, Wydział Budownictwa i Architektury, z siedzibą w (45-758) Opolu ul. Prószkowska 76,
10) Politechnika Poznańska, Instytut Budownictwa, Instytut Analizy Konstrukcji, Instytut Inżynierii Lądowej, Instytut Konstrukcji Maszyn przy ul. Jacka Rychlewskiego 1, w (61-131) Poznaniu,
11) Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza z siedzibą w (35-959) Rzeszowie, al. Powstańców Warszawy 8,
12) Politechnika Śląska, Katedra Inżynierii Budowlanej, z siedzibą w (44-100) Gliwicach, ul. Akademicka 5,
13) Politechnika Warszawska – Centrum Informatyzacji, z siedzibą w (00-661) Warszawie, Pl. Politechniki 1,
14) Politechniką Wrocławską – WCSS, z siedzibą w (50-370) Wrocławiu ul. Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27,
15) Uniwersytet Zielonogórski, Instytut Budownictwa, z siedzibą w (65-417) Zielonej Górze ul. Licealna 9,
16) Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, z siedzibą w (70-310) Szczecinie al. Piastów 17.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 078 384 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Technia Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.