Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
796 148 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 796 148 zł – 1 150 835 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Czas przyjazdu patrolu interwencyjnego10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony budynków i mienia wraz z obsługą portierską w IERiGŻ-PIB

Zamawiający Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony budynków i mienia wraz z obsługą portierską w IERiGŻ-PIB”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony Vega Security Sp. z o. o. Wartość umowy: 796 148 zł. Złożono 13 ofert.

Wartość umowy
796 148 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    13 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Ochrony Vega Security Sp. z o. o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 796 148,20 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 796 148,20 zł do 1 150 835,13 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail