Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
331 767 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    79 998 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu oraz zapewnienie opiekuna podczas dowozu dla 3 uczniów niepełnosprawnych z miejscowości Kulesze Litewka do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego „Przystań”, Kostry-Noski 37. Dowóz i pr
    Wartość umowy
    63 755 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    117 357 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu oraz zapewnienie opiekuna podczas dowozu dla 1 ucznia z niepełnosprawnościami z miejscowości Stare Niziołki do Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przyspasabiającej do Pracy w Perkach Karpiach 1. Dow
    Wartość umowy
    70 658 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów niepełnosprawnych

Zamawiający Gmina Kulesze Kościelne (Kulesze Kościelne, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych”, wybierając ofertę wykonawcy MISTRAL TRAVEL Agnieszka Wołosińska. Łączna wartość umów: 331 767 zł. Złożono 14 ofert.

Łączna wartość umów
331 767 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: MISTRAL TRAVEL Agnieszka Wołosińska (części 1, 2, 4); MISTRAL TREVEL Agnieszka Wołosińska (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 331 767,36 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kulesze Kościelne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670203

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Główna 6

1.5.2.)Miejscowość

Kulesze Kościelne

1.5.3.)Kod pocztowy

18-208

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

864769010

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@kuleszek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kuleszek.bip.gmina.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kuleszekoscielne.ezamowienia.com/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów niepełnosprawnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c64a344-c0cb-4244-a7a0-c10ef296bf37

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414325

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00076715/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz uczniów niepełnosprawnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00360991

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RIZ.271.15.2026.AP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

271848,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu oraz zapewnienie opiekuna podczas dowozu dla 2 uczniów
niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Świętego Jana Pawła II, Długobórz, ul. Szkolna
7. Jeden uczeń (na wózku inwalidzkim) z miejscowości Gołasze Mościckie, zaś drugi uczeń z miejscowości Faszcze. Dowóz
i przywóz odbywał się będzie codziennie od poniedziałku do piątku (zgodnie z organizacją roku szkolnego), z tym że odbiór
dziecka pochodzącego z miejscowości Gołasze Mościckie z ośrodka odbywał się będzie o godz. 1300 .

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

74824,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu oraz zapewnienie opiekuna podczas dowozu dla 3 uczniów
niepełnosprawnych z miejscowości Kulesze Litewka do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego „Przystań”,
Kostry-Noski 37. Dowóz i przywóz odbywał się będzie, codziennie od poniedziałku do piątku (zgodnie z organizacją roku
szkolnego).

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

43240,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 :
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu oraz zapewnienie opiekuna podczas dowozu dla 2 uczniów
niepełnosprawnych do Niepublicznej Specjalnej Szkoły Podstawowej „Jasny Cel” Nr 12 w Białymstoku, ul. Bukowskiego 4 –
uczeń z miejscowości Stypułki – Giemzino oraz do Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Białymstoku Szkoła
Podstawowa Nr 35 Specjalna, ul. Krakowska 19 - uczeń z miejscowości Nowe Wykno.
Dowóz i przywóz odbywał się będzie, codziennie od poniedziałku do piątku (zgodnie z organizacją roku szkolnego).

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

103400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dowozu oraz zapewnienie opiekuna podczas dowozu dla 1 ucznia z
niepełnosprawnościami z miejscowości Stare Niziołki do Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przyspasabiającej do Pracy w
Perkach Karpiach 1. Dowóz i przywóz odbywał się będzie, codziennie od poniedziałku do piątku (zgodnie z organizacją roku
szkolnego).

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

50384,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

79997,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

79997,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

79997,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISTRAL TRAVEL Agnieszka Wołosińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181911417

7.3.3)Ulica

Lipowa 17

7.3.4)Miejscowość

Stara Łomża

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

79997,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

63754,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63754,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

63754,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISTRAL TRAVEL Agnieszka Wołosińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181911417

7.3.3)Ulica

Lipowa 17

7.3.4)Miejscowość

Stara Łomża

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

63754,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117357,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117357,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117357,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISTRAL TREVEL Agnieszka Wołosińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181911417

7.3.3)Ulica

Lipowa 17

7.3.4)Miejscowość

Stara Łomża

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117357,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70657,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

70657,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70657,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MISTRAL TRAVEL Agnieszka Wołosińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181911417

7.3.3)Ulica

Lipowa 17

7.3.4)Miejscowość

Stara Łomża

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70657,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kulesze Kościelne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kulesze Kościelne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 331 767 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MISTRAL TRAVEL Agnieszka Wołosińska (Stara Łomża). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.