Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
230 819 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 230 819 zł – 317 303 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zamiennego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dowóz uczniów z terenu Gminy Frampol na podstawie biletów miesięcznych szkolnych w roku szkolnym 2026/2027”

Zamawiający Gmina Frampol (Frampol, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów z terenu Gminy Frampol na podstawie biletów miesięcznych szkolnych w roku…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe Przewóz w Ruchu Pasażerskim Franciszek Bielak. Wartość umowy: 230 819 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina FrampolFrampol, Lubelskie (powiat Biłgorajski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
230 819 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Transportowe Przewóz w Ruchu Pasażerskim Franciszek Bielak (Kocudza Druga), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 230 819,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 230 819,00 zł do 317 303,40 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Frampol

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950369190

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Radzięcka 8

1.5.2.)Miejscowość

Frampol

1.5.3.)Kod pocztowy

23-440

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.)Numer telefonu

84 685 75 09

1.5.8.)Numer faksu

-

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umframpol@frampol.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://umframpol.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://frampol.ezamawiajacy.pl/pn/frampol/demand/309636/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dowóz uczniów z terenu Gminy Frampol na podstawie biletów miesięcznych szkolnych w roku szkolnym 2026/2027”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba9efcc7-5200-43a5-ba39-25e4bcbef624

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414304

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00005809/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 „Dowóz uczniów z terenu Gminy Frampol na podstawie biletów miesięcznych szkolnych w roku szkolnym 2026/2027”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00367681

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.18.02.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w ramach regularnego przewozu osób w krajowym transporcie drogowym, polegające na bezpiecznym i terminowym dowozie uczniów z terenu gminy Frampol z pierwszeństwem przejazdu tych uczniów z biletami miesięcznymi zakupionymi przez Zamawiającego u Wykonawcy w cenach ustalonych w niniejszym postępowaniu z uwzględnieniem przysługujących tym uczniom ulg ustawowych w przewozach transportem publicznym- art. 5 ust. 1 i art. 5a ustawy z dnia 20 czerwca 1992 r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz. U. z 2024 r. poz. 380 ze zm.) z wyznaczonych miejsc przystankowych wraz z opiekunami (jeden opiekun na każdy pojazd) oraz ich odwiezieniu po zakończeniu zajęć szkolnych do miejsca zamieszkania (do wyznaczonych miejsc przystankowych) w roku szkolnym 2026/2027.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

230819,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

317303,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

230819,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Przewóz w Ruchu Pasażerskim Franciszek Bielak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8621005624

7.3.4)Miejscowość

Kocudza Druga

7.3.5)Kod pocztowy

23-304

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

230819,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Frampol prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Frampol.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 230 819 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Transportowe Przewóz w Ruchu Pasażerskim Franciszek Bielak (Kocudza Druga). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.