Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
498 836 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 19 sierpnia 2026 do 31 grudnia 2027
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Serwis i wsparcie techniczne oprogramowania szpitalnego typu HIS o nazwie "Optimed NXT"

Zamawiający Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc "Odrodzenie" im. Klary Jelskiej (Zakopane, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Serwis i wsparcie techniczne oprogramowania szpitalnego typu HIS o nazwie "Optimed NXT"”, wybierając ofertę wykonawcy Mednow Sp. z o.o. Wartość umowy: 498 836 zł.

Wartość umowy
498 836 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mednow Sp. z o.o. (Katowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 498 836,41 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 19 sierpnia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail