Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
29 000 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 16 sierpnia 2026 do 4 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 17 870 zł – 29 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 62% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Położenie hotelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUGI HOTELARSKIEJ, GASTRONOMICZNEJ ORAZ CATERINGOWEJ w RAMACH PROJEKTU pn. "IN SERVICE ++" WSPÓŁFINANSOWANEGO z FUNDUSZU BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO 2021-2027

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUGI HOTELARSKIEJ, GASTRONOMICZNEJ ORAZ CATERINGOWEJ w RAMACH PROJEKTU pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy SIDES OF LIFE Sabina Jędra-Smuda. Wartość umowy: 29 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
29 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SIDES OF LIFE Sabina Jędra-Smuda (Ryczów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 29 000,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 17 870,00 zł do 29 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 sierpnia 2026 r. do 4 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail