Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
196 465 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Świadczenie usług hotelarsko - restauracyjnych oraz zapewnienie sal konferencyjnych w ośrodku znajdującym się w Beskidzie Śląskim (w rejonie Ustroń, Wisła, Szczyrk), w terminie od dnia 20 do dnia 22 października 2026 r
    Wartość umowy
    89 210 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Świadczenie usług hotelarsko - restauracyjnych oraz zapewnienie sal konferencyjnych w ośrodku znajdującym się w Beskidzie Śląskim (w rejonie Ustroń, Wisła, Szczyrk), w terminie od dnia 27 do dnia 29 października 2026 r
    Wartość umowy
    63 255 zł
    7 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Świadczenie usług hotelarsko - restauracyjnych oraz zapewnienie sal konferencyjnych w ośrodku znajdującym się w Beskidzie Śląskim (w rejonie Ustroń, Wisła, Szczyrk), w terminie od dnia 17 do dnia 18 listopada 2026 r
    Wartość umowy
    44 000 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Standard hotelu20%Termin przesłania ostatecznej liczby uczestników20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług hotelarsko - restauracyjnych oraz zapewnienie sal konferencyjnych w ośrodku znajdującym się w Beskidzie Śląskim (w rejonie Ustroń, Wisła, Szczyrk)

Zamawiający Sąd Okręgowy w Rybniku (Rybnik, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług hotelarsko - restauracyjnych oraz zapewnienie sal konferencyjnych w…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Budowlana S.Górny "Hotel Skalite. Łączna wartość umów: 196 465 zł. Złożono 19 ofert.

Zamawiający: Sąd Okręgowy w RybnikuRybnik, Śląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
196 465 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Budowlana S.Górny "Hotel Skalite (część 1); Firma Budowlana S.Górny (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 196 465,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail