Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 008 600 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 008 600 zł – 1 229 999 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych w Powiatowym Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach

Zamawiający Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Kartuzy, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów…”, wybierając ofertę wykonawcy Business Online Services Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 008 600 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.Kartuzy, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 008 600 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Business Online Services Sp. z o.o. (Osiemborów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 008 600,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 008 600,00 zł do 1 229 998,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail