Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
280 776 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 280 776 zł – 295 200 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup rocznej subskrypcji na usługę Microsoft 365 Business Premium.

Zamawiający Gmina Dąbrowa Górnicza (Dąbrowa Górnicza, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup rocznej subskrypcji na usługę Microsoft 365 Business Premium”, wybierając ofertę wykonawcy Onex Group Prosta Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 280 776 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina Dąbrowa GórniczaDąbrowa Górnicza, Śląskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
280 776 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Onex Group Prosta Spółka Akcyjna (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 280 775,79 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 280 775,79 zł do 295 200,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Dąbrowa Górnicza

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255312

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Graniczna 21

1.5.2.)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

1.5.3.)Kod pocztowy

41-300

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

glabus@dg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/5823

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

dg.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup rocznej subskrypcji na usługę Microsoft 365 Business Premium.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-522634b7-edff-4c3f-b443-2bc313fc8b30

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413656

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00056921/20/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Usługa dostępu do oprogramowania Office 365.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00344263

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.WI.271.4.44.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rocznej subskrypcji na usługę Microsoft 365 Business Premium dla 300 użytkowników lub oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania określone w Rozdziale IV pkt 1 ppkt 1.4 pkt 5 SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zamówienia zawarty jest w załączniku numer 6 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

48771000-3 - Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

280775,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

295200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

280775,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Onex Group Prosta Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213896081

7.3.3)Ulica

Al. Niepodległości 18

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-653

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

280775,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dąbrowa Górnicza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Górnicza.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 280 776 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48771000-3 (Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Onex Group Prosta Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.