Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
52 496 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Przepustowość łącza40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Postępowanie o udzielenia zamówienia publicznego na świadczenie usług telekomunikacyjnych w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie

Zamawiający Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Postępowanie o udzielenia zamówienia publicznego na świadczenie usług telekomunikacyjnych…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 52 496 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Małopolski Urząd Wojewódzki w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
52 496 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,2 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VISIONCUBE S.A. (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 52 496,40 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail