Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
167 280 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
87 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 167 280 zł – 276 281 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kluczowego personelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem polegającym na przebudowie budynku biurowego na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie

Zamawiający Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem polegającym na przebudowie budynku…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane "INSPEC" Spółka z o.o. Wartość umowy: 167 280 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
167 280 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane "INSPEC" Spółka z o.o. (Olsztyn).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 167 280,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 167 280,00 zł do 276 280,73 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 87 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail