Zakup artykułów spożywczych do stołówki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gielniowie
Zamawiający Gmina Gielniów (Gielniów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup artykułów spożywczych do stołówki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gielniowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1389, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
03 lipca 2025
Termin ofert: 11 lipca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
12 sierpnia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Gielniów |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670223630 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Wolności 75 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Gielniów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-434 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL921 - Radomski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | gmina@gminagielniow.pl |
| 1.4.8.) | Numer faksu | gmina@gminagielniow.pl |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@gminagielniow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bip.uggielniow.nv.pl/a,15739,informacje-podstawowe.html |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e2172724-7e1a-4351-bdb2-9224f638ea3e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00413559 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00307703 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup artykułów spożywczych do stołówki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gielniowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gielniowie w roku szkolnym 2025/2026 zgodnie z załącznikiem cenowym. Część 3: Owoce i warzywa. Formularz asortymentowo-cenowe zawierają wykaz asortymentu i ilości produktów spożywczych, które stanowią przewidywane zapotrzebowanie na okres trwania umowy stanowi załącznik nr 1.3. do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | JB FRERES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 387510652 |
| 4.3.3.) | Ulica | STASZICA 10/14 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | DRZEWICA |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-340 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 57837,22 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00372998/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-28 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 52102,50 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.