Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%okres udzielonej rękojmi (R)20%doświadczenie (D)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie okresowych pomiarów hałasu komunikacyjnego oraz sporządzenie na ich podstawie strategicznych map hałasu dla dróg wojewódzkich na terenie województwa wielkopolskiego

Zamawiający Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie okresowych pomiarów hałasu komunikacyjnego oraz sporządzenie na ich podstawie…”, wybierając ofertę wykonawcy BAASA ACOUSTICS DAMIAN BARAN, ŁUKASZ SAWA SPÓŁKA JAWNA. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BAASA ACOUSTICS DAMIAN BARAN, ŁUKASZ SAWA SPÓŁKA JAWNA (Świdnica), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631280809

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wilczak 51

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-623

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wzdw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.platformazakupowa.pl/pn/wzdw

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1345627

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami wojewódzkimi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie okresowych pomiarów hałasu komunikacyjnego oraz sporządzenie na ich podstawie strategicznych map hałasu dla dróg wojewódzkich na terenie województwa wielkopolskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ecdf5593-d2e2-4c86-8cfe-4bbb14678b97

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413536

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00351266

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZDW-WZP.271.89.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
,, Wykonanie okresowych pomiarów hałasu komunikacyjnego oraz sporządzenie na ich podstawie strategicznych map hałasu dla dróg wojewódzkich na terenie województwa wielkopolskiego”
Szczegółowe wytyczne techniczne do opracowania przedmiotu umowy określone są w Tomie III SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90742200-2 - Usługi w zakresie ochrony przed hałasem

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90742300-3 - Usługi monitoringu nadmiernego hałasu

71354000-4 - Usługi sporządzania map

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

448827,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

658665,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

498150,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BAASA ACOUSTICS DAMIAN BARAN, ŁUKASZ SAWA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8842746046

7.3.3)Ulica

Gdyńska 25

7.3.4)Miejscowość

Świdnica

7.3.5)Kod pocztowy

58-100

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

498150,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90742200-2Usługi w zakresie ochrony przed hał…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90742200-2 (Usługi w zakresie ochrony przed hałasem). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.