Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
432 000 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2029
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 365 000 zł – 432 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 18% od najtańszej złożonej
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa pełnienia funkcji inżyniera kontraktu w ramach projektu FERC

Zamawiający Narodowe Archiwum Cyfrowe (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa pełnienia funkcji inżyniera kontraktu w ramach projektu FERC”, wybierając ofertę wykonawcy ThinkIt Consulting Sp. z o.o. Wartość umowy: 432 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Narodowe Archiwum CyfroweWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
432 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ThinkIt Consulting Sp. z o.o (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 432 000,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 365 000,00 zł do 432 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2029 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail