Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
633 914 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia do 1 kV wraz z wykonaniem oświetlenia drogi gminnej przy ul. K. K. Baczyńskiego w miejscowości Parcela na terenie gminy Konstancin-Jeziorna

Zamawiający Gmina Konstancin-Jeziorna (Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia do 1 kV wraz z wykonaniem oświetlenia…”, wybierając ofertę wykonawcy LIGHT ON sp. z o. o. Wartość umowy: 633 914 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
633 914 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LIGHT ON sp. z o. o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 633 914,21 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Konstancin-Jeziorna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013271045

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Piaseczyńska 77

1.5.2.)Miejscowość

Konstancin-Jeziorna

1.5.3.)Kod pocztowy

05-520

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@konstancinjeziorna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://konstancinjeziorna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia do 1 kV wraz z wykonaniem oświetlenia drogi gminnej przy ul. K. K. Baczyńskiego w miejscowości Parcela na terenie gminy Konstancin-Jeziorna

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3c662e38-5191-44b9-97a0-260b268516b7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413417

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043679/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Budowa sieci energetycznej niskiego napięcia do 21 kV - oświetlenie ul. Baczyńskiego w Parceli

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00354368

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.271.34.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są kompletne roboty budowlane polegające na budowie sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia do 1 kV wraz z wykonaniem oświetlenia drogi gminnej przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w miejscowości Parcela (obręb Obory-Łyczyn), na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie budowy sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia do 1 kV wraz z wykonaniem oświetlenia drogi gminnej przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w miejscowości Parcela (obręb Obory-Łyczyn) na terenie gminy Konstancin-Jeziorna

4.5.3.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

633914,21 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

633914,21 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

633914,21 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LIGHT ON sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252968258

7.3.3)Ulica

ul. Zygmunta Krasińskiego 18/97

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-581

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

633914,21 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Konstancin-Jeziorna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Konstancin-Jeziorna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 633 914 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LIGHT ON sp. z o. o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.