Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
253 700 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Budowa przyłącza kanalizacyjnego od kontenera sanitarnego zlokalizowanego na pętli autobusowej Pustki Cisowskie (Nr działki: 115, obr. nr 24) ul. Chabrowa w Gdyni do miejsca wskazanego przez PEWIK Gdynia, zgodnie z projektem wykonawczym, sp
    Wartość umowy
    119 039 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Budowa przyłącza kanalizacyjnego od kontenera sanitarnego zlokalizowanego na pętli autobusowej Redłowo SKM (Nr działki: 880/2 obr. 19) ul. Stryjska w Gdyni do miejsca wskazanego przez PEWIK Gdynia, zgodnie z projektem wykonawczym, specyfika
    Wartość umowy
    134 660 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przyłączy kanalizacyjnych od kontenerów sanitarnych na pętlach autobusowych Pustki Cisowskie i Redłowo SKM

Zamawiający Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przyłączy kanalizacyjnych od kontenerów sanitarnych na pętlach autobusowych Pustki…”, wybierając ofertę wykonawcy R-BUD RUMIA Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 253 700 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zarząd Komunikacji Miejskiej w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 30 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
253 700 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma R-BUD RUMIA Sp. z o.o. za łącznie 253 699,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190606287

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zakręt do Oksywia 10

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-244

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zkm@zkmgdynia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zkmgdynia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zkmgdynia.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa przyłączy kanalizacyjnych od kontenerów sanitarnych na pętlach autobusowych Pustki Cisowskie i Redłowo SKM

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c3db991f-4062-4d1d-bbc7-141f8dff3b4c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413247

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00097685/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Wykonanie przyłączy do sieci kanalizacyjnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298003

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZKM/ZP/07/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa przyłącza kanalizacyjnego od kontenera sanitarnego zlokalizowanego na pętli autobusowej Pustki Cisowskie (Nr działki: 115, obr. nr 24) ul. Chabrowa w Gdyni do miejsca wskazanego przez PEWIK Gdynia, zgodnie z projektem wykonawczym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarem robót,

4.5.3.)Główny kod CPV

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

4.5.5.)Wartość części

121947,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa przyłącza kanalizacyjnego od kontenera sanitarnego zlokalizowanego na pętli autobusowej Redłowo SKM (Nr działki: 880/2 obr. 19) ul. Stryjska w Gdyni do miejsca wskazanego przez PEWIK Gdynia, zgodnie z projektem wykonawczym, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarem robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

4.5.5.)Wartość części

88654,44 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119039,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

173430,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

119039,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

R-BUD RUMIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5882480707

7.3.4)Miejscowość

Rumia

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

119039,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-02

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

134660,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

148830,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

134660,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

R-BUD RUMIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5882480707

7.3.4)Miejscowość

Rumia

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

134660,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45332300-6Roboty instalacyjne kanalizacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 253 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45332300-6 (Roboty instalacyjne kanalizacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: R-BUD RUMIA Sp. z o.o. (Rumia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.