Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

”PUBLIKACJA PONTYFIKAŁÓW PŁOCKICH”

Zamawiający Muzeum Mazowieckie w Płocku (Płock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „PUBLIKACJA PONTYFIKAŁÓW PŁOCKICH”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Mazowieckie w PłockuPłock, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcę

    29 grudnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Mazowieckie w Płocku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000285758

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Tumska 8

1.4.2.)Miejscowość

Płock

1.4.3.)Kod pocztowy

09-402

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@muzeumplock.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.muzeumplock.bip.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-67d2ba8f-85e6-4c79-95ce-fe3e8af6e851

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413153

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

”PUBLIKACJA PONTYFIKAŁÓW PŁOCKICH”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot postępowania:
Publikacja „Pontificale Plocense II, Pontificale Plocense III et Pontificale Czerviense”, T. 1-3
Tom 1. Studia
Tom 2. Tekst łaciński i tłumaczenie na język polski
Tom 3. Reprint
Parametry publikacji:
1. Format 19,5 x 27,5 cm
2. Objętość Tom 1. Studia, s. 450 (objętość materiałów autorskich)
tj. 31,09 arkuszy autorskich (1 243 979 znaków ze spacjami) + 166 plików cyfrowych ilustracji;
Tom 2. Tekst łaciński i polski, s. 526 (objętość materiałów autorskich), tj. 31,55 arkuszy autorskich (1 262 108 znaków ze spacjami);
Tom 3. Reprint, s. 512 – objętość książki
3. Oprawa twarda (grzbiet szyty nićmi, wyklejki, kapitałki)
4. Grzbiet zaokrąglony oporkowy
5. Papier środka Olin Regular White Matt; T. 1, 2 ‒ 90 g
T. 3 ‒ 120 g
6. Druk T. 1, 3 – kolor (CMYK+CMYK)
T. 2 – dwa kolory (czarny i czerwony z CMYK-a)
7. Okładka T. 1, 2 – oklejka barwna + folia matowa
T. 3 – materiał skóropodobny, tłoczenie miejscowe wklęsłe złotą folią
8. Grubość tektury na okładkę dla wszystkich tomów – 3 mm
9. Etui (pudło ochronne) do T. 3. – tektura 3 mm, płótno, złota folia, tekst (tytuł publikacji) w jednym wierszu
10. Nakład 500 pakietów (po trzy tomy w każdym).

3.9.)Główny kod CPV

79970000-4 - Usługi publikacji

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5932459521

4.3.3.)Ulica

ul. Bpa Dominika 11

4.3.4.)Miejscowość

Pelplin

4.3.5.)Kod pocztowy

83-130

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

245945,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00622923/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z okolicznościami leżących po stronie Zamawiającego, tj. opóźnienia, utrudnienia lub przeszkody dające się przypisać Zamawiającemu, w szczególności wstrzymanie realizacji Umowy przez Zamawiającego; terminy zostaną przedłużone o czas trwania opóźnień.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

termin realizacji zamówienia 25.06.2026

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z okolicznościami leżących po stronie Zamawiającego, tj. opóźnienia, utrudnienia lub przeszkody dające się przypisać Zamawiającemu, w szczególności wstrzymanie realizacji Umowy przez Zamawiającego; terminy zostaną przedłużone o czas trwania opóźnień.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

termin realizacji zamówienia 31.07.2026

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

245945,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Mazowieckie w Płocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79970000-4 (Usługi publikacji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.