Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
84 015 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    9988 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7577 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 000 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 800 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    17 651 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji w miesiącach na wykonane usługi – 40% = 40 pkt Uwaga! Okres rękojmi za wad40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

99/2026 Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków pozostających w zarządzie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, w podziale na 5 części

Zamawiający Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „99/2026 Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 84 015 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Zarząd Budynków Komunalnych w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
84 015 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 sierpnia 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ART DOM Rafał Tokarek (części 1, 2, 5); M.W.NIEMIEC Firma Projektowa Marcin Niemiec (części 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 84 014,90 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 20 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350768365

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bolesława Czerwieńskiego 16

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-319

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

122912830

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zbk.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zbk-krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

99/2026 Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków pozostających w zarządzie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, w podziale na 5 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2a2f9187-768a-41d2-ba16-727c2d9d6758

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413056

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00000027/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Inwentaryzacja budynków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00352543

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

99/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

203252,03 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

66267,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ul. Rękawka 33

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków pozostających w zarządzie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie. Dokumentacja techniczna będzie podstawą między innymi do wyliczenia prawidłowych udziałów w części wspólnej nieruchomości oraz będzie służyć jako materiał (podkład) do modernizacji i remontów obiektu oraz do celów projektowych.
2) Ustalenie położenia pomieszczeń przynależnych (w szczególności piwnicy /piwnic) do lokali mieszkalnych, do których Wykonawca uzyskał dostęp i zinwentaryzowanie ich oraz uwzględnienie pozostałej powierzchni zgodnie ze stanem faktycznym i prawnym, w szczególności jako części wspólnych budynku lub lokali.

4.5.3.)Główny kod CPV

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

4.5.5.)Wartość części

8391,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ul. Wileńska 9c

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków pozostających w zarządzie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie. Dokumentacja techniczna będzie podstawą między innymi do wyliczenia prawidłowych udziałów w części wspólnej nieruchomości oraz będzie służyć jako materiał (podkład) do modernizacji i remontów obiektu oraz do celów projektowych.
2) Ustalenie położenia pomieszczeń przynależnych (w szczególności piwnicy /piwnic) do lokali mieszkalnych, do których Wykonawca uzyskał dostęp i zinwentaryzowanie ich oraz uwzględnienie pozostałej powierzchni zgodnie ze stanem faktycznym i prawnym, w szczególności jako części wspólnych budynku lub lokali.

4.5.3.)Główny kod CPV

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

4.5.5.)Wartość części

6460,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ul. Elizy Orzeszkowej 3

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków pozostających w zarządzie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie. Dokumentacja techniczna będzie podstawą między innymi do wyliczenia prawidłowych udziałów w części wspólnej nieruchomości oraz będzie służyć jako materiał (podkład) do modernizacji i remontów obiektu oraz do celów projektowych.
2) Ustalenie położenia pomieszczeń przynależnych (w szczególności piwnicy /piwnic) do lokali mieszkalnych, do których Wykonawca uzyskał dostęp i zinwentaryzowanie ich oraz uwzględnienie pozostałej powierzchni zgodnie ze stanem faktycznym i prawnym, w szczególności jako części wspólnych budynku lub lokali.

4.5.3.)Główny kod CPV

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

4.5.5.)Wartość części

19447,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ul. Jeziorko 42, 42A, 42B, 42C, 42D, 42E

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków pozostających w zarządzie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie. Dokumentacja techniczna będzie podstawą między innymi do wyliczenia prawidłowych udziałów w części wspólnej nieruchomości oraz będzie służyć jako materiał (podkład) do modernizacji i remontów obiektu oraz do celów projektowych.
2) Ustalenie położenia pomieszczeń przynależnych (w szczególności piwnicy /piwnic) do lokali mieszkalnych, do których Wykonawca uzyskał dostęp i zinwentaryzowanie ich oraz uwzględnienie pozostałej powierzchni zgodnie ze stanem faktycznym i prawnym, w szczególności jako części wspólnych budynku lub lokali.

4.5.3.)Główny kod CPV

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

4.5.5.)Wartość części

16916,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ul. Kantorowicka 46B

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno – budowlanej i instalacyjnej 5 budynków pozostających w zarządzie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie. Dokumentacja techniczna będzie podstawą między innymi do wyliczenia prawidłowych udziałów w części wspólnej nieruchomości oraz będzie służyć jako materiał (podkład) do modernizacji i remontów obiektu oraz do celów projektowych.
2) Ustalenie położenia pomieszczeń przynależnych (w szczególności piwnicy /piwnic) do lokali mieszkalnych, do których Wykonawca uzyskał dostęp i zinwentaryzowanie ich oraz uwzględnienie pozostałej powierzchni zgodnie ze stanem faktycznym i prawnym, w szczególności jako części wspólnych budynku lub lokali.

4.5.3.)Główny kod CPV

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

4.5.5.)Wartość części

15051,60 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9987,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9987,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ART DOM Rafał Tokarek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6312246429

7.3.3)Ulica

ul. Zielone Wzgórze 20

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9987,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7576,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43050,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7576,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ART DOM Rafał Tokarek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6312246429

7.3.3)Ulica

ul. Zielone Wzgórze 20

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7576,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

M.W.NIEMIEC Firma Projektowa Marcin Niemiec

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5481468971

7.3.3)Ulica

ul. Polna 2/28

7.3.4)Miejscowość

Cieszyn

7.3.5)Kod pocztowy

43-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

135300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

M.W.NIEMIEC Firma Projektowa Marcin Niemiec

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5481468971

7.3.3)Ulica

ul. Polna 2/28

7.3.4)Miejscowość

Cieszyn

7.3.5)Kod pocztowy

43-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17650,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

110700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17650,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ART DOM Rafał Tokarek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6312246429

7.3.3)Ulica

ul. Zielone Wzgórze 20

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17650,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71251000-2Usługi architektoniczne i dotyczące…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

5 umów z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 84 015 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71251000-2 (Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ART DOM Rafał Tokarek (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.