Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Bartosz Giżyński Usługi Weterynaryjne· Ustrzyki Dolne
Wartość umowy
160 000 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2029
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia w zakresie wykonania usług wetery40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług weterynaryjnych (powtórzenie)

Zamawiający Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług weterynaryjnych (powtórzenie)”, wybierając ofertę wykonawcy Bartosz Giżyński Usługi Weterynaryjne. Wartość umowy: 160 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
160 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bartosz Giżyński Usługi Weterynaryjne (Ustrzyki Dolne).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 160 000,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2029 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail