Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zamówienie na dostawę sprzętu i wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu, Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej (...)

Zamawiający Powiat Nowosądecki (Nowy Sącz, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zamówienie na dostawę sprzętu i wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół im. ks. prof.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat NowosądeckiNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT NOWOSĄDECKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893180

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jagiellońska 33

1.4.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.4.3.)Kod pocztowy

33-300

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

(+48) 18 41 41 600

1.4.8.)Numer faksu

(+48) 18 41 41 700

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

powiat@nowosadecki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.nowosadecki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b02f56e1-b136-41f4-9127-2cc01bbb69ba

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412985

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00252241

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Poprawa infrastruktury szkół ponadpodstawowych Powiatu Nowosądeckiego prowadzących kształcenie zawodowe poprzez zakup sprzętu i wyposażenia, przebudowę i dostosowanie budynków szkół do potrzeb osób z niepełnosprawnościami”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027 (...)

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zamówienie na dostawę sprzętu i wyposażenia do pracowni w Zespole Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu, Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej (...)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do pracowni w szkołach ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Nowosądecki.
Część III Dostawa wyposażenia do pracowni analitycznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej.
Miejsce dostawy: siedziba Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, ul. Podkamienne 8, 33-335 Nawojowa.
Termin dostawy: do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
Dostawa wyposażenia tj:
1) Zestaw tablic dydaktycznych - 1 zestaw.
Na dostarczony(-e) sprzęt/wyposażenie zamawiający wymaga minimum 24 – miesięcznego okresu gwarancji jakości.
(Uwaga: okresy gwarancji jakości zestawu tablic dydaktycznych stanowi kryterium oceny ofert – patrz pkt XIII ppkt 4 SWZ).
Dostarczony sprzęt/wyposażenie musi być nowy/nowe, pełnowartościowy/pełnowartościowe, nie może być sprzętem/wyposażeniem powystawowym, musi spełniać wymogi techniczne i ilościowe określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, nie może być: używany/używane, uszkodzony/uszkodzone mechanicznie, posiadać wad. Wymaga się, aby dostarczony sprzęt/wyposażenie był/było kompletny/kompletne i gotowy/gotowe do użytkowania zgodnie z jego przeznaczeniem bez żadnych dodatkowych zakupów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
We wszystkich pozycjach powyższego opisu, w których występuje znak towarowy, patent, pochodzenie, nazwa własna towaru lub jego producenta, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, zamawiający dopuszcza możliwość dostawy produktów równoważnych, tj. o nie gorszych parametrach technicznych niż te, które posiadają produkty wskazane za pomocą znaku towarowego czy pochodzenia.
Maksymalny termin wykonania zamówienia - dostawy sprzętu/wyposażenia wynosi: do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy,

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30195000-2 - Tablice

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ANNA BORAWSKA APLY

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 011836017

4.3.3.)Ulica

Zagórzańska 28c

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

04-965

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

2158,65 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00336767/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2158,65 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Dotyczy umowy na część III zamówienia nr ZP.273.44.2026 z dnia 7 lipca 2026 r. (nr postępowania ZP.272.11.2026)
Termin zakończenia realizacji zamówienia 25.08.2026 r. (data podpisania protokołu odbioru)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
82 835 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
272 164 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
82 835 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Nowosądecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.