Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
189 450 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    169 538 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cukier biały gat. I, 7 210 kg w ramach zamówienia podstawowego + 3 090 kg w ramach opcji, CPV 15831200-4
    Wartość umowy
    19 912 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Kryterium termin wymiany zareklamowanego towaru na wolny od wad20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy dżemów, marmolady, powideł śliwkowych, oraz cukru do Zakładów Karnych i Aresztów Śledczych w Okręgu Lubelskim w II półroczu 2026 r.

Zamawiający Zakład Karny w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy dżemów, marmolady, powideł śliwkowych, oraz cukru do Zakładów Karnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Produkcja - Handel - Usługi "Darko" Dariusz Karasiński. Łączna wartość umów: 189 450 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny w Białej PodlaskiejBiała Podlaska, Lubelskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
189 450 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Produkcja - Handel - Usługi "Darko" Dariusz Karasiński (część 1); Produkcja - Handel - Usługi "Darko" Dariusz Karsiński (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 189 450,26 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W BIAŁEJ PODLASKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320905

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Prosta 33

1.5.2.)Miejscowość

Biała Podlaska

1.5.3.)Kod pocztowy

21-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_biala_podlaska@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5964ac6f-3ce1-4e6f-8d3f-8358f87bc5cd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zakład Karny

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Krasnymstawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5641040734

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poniatowskiego 27

1.5.2.)Miejscowość

Krasnystaw

1.5.3.)Kod pocztowy

22-300

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

as_krasnystaw@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-krasnystaw

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Chełmie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5631078103

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa 112

1.5.2.)Miejscowość

Chełm

1.5.3.)Kod pocztowy

22-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_chelm@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-chelmie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny we Włodawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5651023737

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żołnierzy WiN 19

1.5.2.)Miejscowość

Włodawa

1.5.3.)Kod pocztowy

22-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_wlodawa@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-we-wlodawie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Zamościu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221731959

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Okrzei 14

1.5.2.)Miejscowość

Zamość

1.5.3.)Kod pocztowy

22-400

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_zamosc@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-zamosciu

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Opolu Lubelskim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7171805406

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Owocowa 7

1.5.2.)Miejscowość

Opole Lubelskie

1.5.3.)Kod pocztowy

24-300

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_opole_lubelskie@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-opolu-lubelskim

1.2.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9461829741

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Południowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-482

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

as_lublin@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-w-lublinie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Hrubieszowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9191040385

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowa 64

1.5.2.)Miejscowość

Hrubieszów

1.5.3.)Kod pocztowy

22-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_hrubieszow@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-hrubieszowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy dżemów, marmolady, powideł śliwkowych, oraz cukru do Zakładów Karnych i Aresztów Śledczych w Okręgu Lubelskim w II półroczu 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5964ac6f-3ce1-4e6f-8d3f-8358f87bc5cd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412914

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00013100/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Sukcesywne dostawy dżemów, marmolady, powideł śliwkowych, oraz cukru do Zakładów Karnych i Aresztów Śledczych w Okręgu Lubelskim w II półroczu 2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00365979

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/Kw.2232.4.2026.PN

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

214693,5 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Dżem wielosmakowy, niskosłodzony z owoców pestkowych - 4 620 kg zamówienie podstawowe + 1 980 kg w ramach prawa opcji CPV 15332290-3 Konsystencja gęsta lub galaretowata otrzymany z owoców pestkowych, 100 gram gotowego produktu otrzymywane z co najmniej 100 gramów owoców, pakowany w słoje lub wiaderka plastikowe zgodnie z obowiązującymi normami . Wielkość maksymalna opakowań 15kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 miesiące od daty dostawy.
2. Dżem wielosmakowy niskosłodzony z owoców bezpestkowych 7 770 kg zamówienie podstawowe + 3 330 kg w ramach prawa opcji CPV 15332290-3 Konsystencja gęsta lub galaretowata otrzymany z owoców bezpestkowych, 100 gram gotowego produktu otrzymywane z co najmniej 100 gramów owoców, pakowany w słoje lub wiaderka plastikowe zgodnie z obowiązującymi normami . Wielkość maksymalna opakowań 15kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 miesiące od daty dostawy.
3. Marmolada wieloowocowa 7 490 kg zamówienie podstawowe + 3 210 kg w ramach prawa opcji CPV 15332230-5 Konsystencja twarda lub miękka otrzymywana z jednego lub kilku owoców, 100 gram gotowego produktu otrzymywane z co najmniej 100 gramów owoców, pakowana w słoje lub wiadra plastikowe zgodnie z obowiązującymi normami, wielkość maksymalna opakowań 15kg Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 miesiące od daty dostawy.
4. Powidła śliwkowe 5 845 zamówienie podstawowe + 2 505 kg w ramach prawa opcji CPV 15332200-6 Konsystencja gęsta, smarowna, otrzymywana ze śliwek węgierek i/lub innych gatunków śliwek,100 gram gotowego produktu otrzymywane z co najmniej 100 gramów owoców, pakowane w słoje lub wiaderka zgodnie z obowiązującymi normami, wielkość maksymalna opakowań 15kg. Termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 4 miesiące od daty dostawy.
100 gram gotowego produktu otrzymywane z co najmniej 100 gramów owoców.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15332290-3 - Dżemy

15332230-5 - Marmolady

15332200-6 - Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

4.5.5.)Wartość części

190797,5 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cukier biały gat. I, 7 210 kg w ramach zamówienia podstawowego +
3 090 kg w ramach opcji, CPV 15831200-4

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15831200-4 - Cukier biały

4.5.5.)Wartość części

23896 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

169538,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169538,3 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

169538,3 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Produkcja - Handel - Usługi "Darko" Dariusz Karasiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5562434812

7.3.3)Ulica

Szosa Bydgoska 40

7.3.4)Miejscowość

Jaksice

7.3.5)Kod pocztowy

88-181

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

169538,3 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-02-23

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19911,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19911,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19911,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Produkcja - Handel - Usługi "Darko" Dariusz Karsiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5562434812

7.3.3)Ulica

Szosa Bydgoska 40

7.3.4)Miejscowość

Jaksice

7.3.5)Kod pocztowy

88-181

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19911,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-24 do 2027-02-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Białej Podlaskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biała Podlaska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 189 450 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Produkcja - Handel - Usługi "Darko" Dariusz Karasiński (Jaksice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.