Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
294 041 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 294 041 zł – 306 024 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont sześciu (6) łazienek w pokojach części hotelowej na poddaszu w budynku nr 2 Domu Pracy Twórczej Politechniki Morskiej w Szczecinie, w Świnoujściu przy ul. Komandorskiej 5

Zamawiający Politechnika Morska w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont sześciu (6) łazienek w pokojach części hotelowej na poddaszu w budynku nr 2 Domu…”, wybierając ofertę wykonawcy KOMPLEX Zygmunt Kopyciński. Wartość umowy: 294 041 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Politechnika Morska w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
294 041 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOMPLEX Zygmunt Kopyciński (Świnoujście), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 294 040,52 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 294 040,52 zł do 306 024,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Morska w Szczecinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000145129

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wały Chrobrego 1-2

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-500

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

at@pm.szczecin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pm.szczecin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pm_szczecin

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont sześciu (6) łazienek w pokojach części hotelowej na poddaszu w budynku nr 2 Domu Pracy Twórczej Politechniki Morskiej w Szczecinie, w Świnoujściu przy ul. Komandorskiej 5

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7115ef22-2a82-4769-8828-a0204b576dd8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412899

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00339875

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AT.262.6.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

242668,12 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia
1.1 Przedmiotem zamówienia jest Remont 6 łazienek w pokojach części hotelowej na poddaszu w budynku nr 2 Domu Pracy Twórczej Politechniki Morskiej w Szczecinie, w Świnoujście przy ul. Komandorskiej 5
w tym:
1.1) roboty budowlane – roboty budowlane łazienki – roboty rozbiórkowe, demontażowe, zabudów, wymiana stolarki drzwiowej na nową, licowanie ścian płytkami, wykonanie nowej posadzki betonowej z ułożeniem płytek podłogowych, roboty malarskie;
1.2) roboty sanitarne – roboty w zakresie remontu instalacji wodnej, kanalizacyjnej, co, wentylacyjnej i wyposażenie sanitariatów w biały osprzęt,
1.3) roboty elektryczne – prace polegające na remoncie instalacji elektrycznej, wykonanie badań i pomiarów itd.

1.2 Kody Wspólnego Słownika zamówień- CPV

1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych -STWiORB (Zał. nr 7.1 do 7.3 SWZ):
a) Załącznik nr 7.1 do SWZ STWiORB branża budowlana ,
b) Załącznik nr 7.2 do SWZ STWiORB branża sanitarna,
c) Załącznik nr 7.3 do SWZ STWiORB branża elektryczna,
2) Przedmiary Robót pomocniczo (Zał. nr 8.1 do 8.3 do SWZ),
a) Załącznik nr 8.1 do SWZ – Przedmiar robót budowlanych,
b) Załącznik nr 8.2 do SWZ – Przedmiar robót sanitarnych,
c) Załącznik nr 8.3 do SWZ – Przedmiar robót elektrycznych,
3) Dokumentacja Rysunkowa - Zał. nr 9 do SWZ.
4) Projektowane postanowienia umowy określone we wzorze umowy stanowiącym Zał. nr 6 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

294040,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

306024,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

294040,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOMPLEX Zygmunt Kopyciński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8551059602

7.3.3)Ulica

Wielkopolska 41

7.3.4)Miejscowość

Świnoujście

7.3.5)Kod pocztowy

72-600

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

294040,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
328 566 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 000 zł626 758 zł
Rozstęp międzykwartylowy
420 758 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 000 zł
Mediana
328 566 zł
Górny kwartyl
626 758 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Morska w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 294 041 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KOMPLEX Zygmunt Kopyciński (Świnoujście). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.