Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
178 842 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 178 842 zł – 262 385 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów biurowych

Zamawiający Gmina Miasta Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów biurowych”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Samfix-Papier” Grzegorz Badtke, Dagmar Badtkeova Spółka Jawna. Wartość umowy: 178 842 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasta GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
178 842 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Samfix-Papier” Grzegorz Badtke, Dagmar Badtkeova Spółka Jawna (Gdańsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 178 842,25 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 178 842,25 zł do 262 384,71 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail