Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
785 346 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa zaplecza szatniowo-sanitarnego na bazie kontenerów modułowych oraz budowa ogrodzenia na kompleksie sportowym BNN Modrak w ramach zadania – Budżet Obywatelski

Zamawiający Gmina Miejska Chojnice (Chojnice, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa zaplecza szatniowo-sanitarnego na bazie kontenerów modułowych oraz budowa…”, wybierając ofertę wykonawcy MAPAHU DEVELOPMENT SP. Z O.O. Cena wybranej oferty: 785 346 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miejska ChojniceChojnice, Pomorskie (powiat Chojnicki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
785 346 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAPAHU DEVELOPMENT SP. Z O.O. (LUBLIN), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 785 346,39 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Chojnice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351245

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek, 1

1.5.2.)Miejscowość

Chojnice

1.5.3.)Kod pocztowy

89-600

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wydz.budowlany@miastochojnice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miastochojnice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1340225

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa zaplecza szatniowo-sanitarnego na bazie kontenerów modułowych oraz budowa ogrodzenia na kompleksie sportowym BNN Modrak w ramach zadania – Budżet Obywatelski

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e5b52d97-6127-48d7-9b96-e0c7c1591dc3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412622

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00012758/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.15 Rozbudowa zaplecza szatniowo-sanitarnego na bazie kontenerów modułowych oraz budowa ogrodzenia na kompleksie sportowym BNN Modrak

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00329668

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BI.271.21.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

758346,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku zaplecza szatniowego w ramach zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa zaplecza szatniowo-sanitarnego na bazie kontenerów modułowych oraz budowa ogrodzenia na kompleksie sportowym BNN Modrak w ramach zadania – Budżet Obywatelski

1. Budowa obejmuje swoim zakresem budowę budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego na bazie
kontenerów modułowych z niezbędną infrastrukturą dla piłkarzy wraz z umywalkami, wc,
pomieszczeniem gospodarczym i pokojem trenerów oraz ogrodzenie panelowe o wysokości 1,2 m
oddzielające boiska treningowe od komunikacji i przestrzeni dla kibiców .
Należy zamontować urządzenie do kompensacji mocy biernej, zgodnie z pismem ENEA Operator Sp. z o.o.,
które nie zostało uwzględnione w dokumentacji projektowej.
2. Planowana inwestycja zlokalizowana jest na działce Nr 485/75 położonej w Chojnicach przy ul. Bałtyckiej
3. Zamówienie obejmuje niżej wymienione branże:
1) ogólnobudowlana,
2) elektryczna,
3) sanitarna,
4) konstrukcyjna,
5) zieleń

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

34928200-0 - Ogrodzenia

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

785346,39 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

785346,39 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

785346,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAPAHU DEVELOPMENT SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272814512

7.3.3)Ulica

Prezydenta Gabriela Narutowicza 53/14

7.3.4)Miejscowość

LUBLIN

7.3.5)Kod pocztowy

20-016

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Prefabrykacja ram stalowych, ; MOCNY Sp. z o.o. ul. Tytusa Chałubińskiego 17, 26-600 Radom

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

758346,39 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Chojnice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chojnice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 785 346 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MAPAHU DEVELOPMENT SP. Z O.O. (LUBLIN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.