Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
233 700 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
5 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 233 700 zł – 265 680 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup ciągnika w ramach Programu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej

Zamawiający Gmina Kamionka Wielka (Kamionka Wielka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup ciągnika w ramach Programu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej”, wybierając ofertę wykonawcy Stekro Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 233 700 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina Kamionka WielkaKamionka Wielka, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 28 sierpnia 2026
Wartość umowy
233 700 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Stekro Sp. z o.o. Sp. k. (Brzezna 466), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 233 700,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 233 700,00 zł do 265 680,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kamionka Wielka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892280

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kamionka Wielka 5

1.5.2.)Miejscowość

Kamionka Wielka

1.5.3.)Kod pocztowy

33-334

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18 445 60 17

1.5.8.)Numer faksu

18 445 60 17 wew. 44

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kamionkawielka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kamionkawielka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1343742

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup ciągnika w ramach Programu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bf7b7b42-1872-4487-a9b0-cf17b69049d3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412609

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00017326/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup ciągnika w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347124

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GKiOŚ.271.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

211960,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Zakup ciągnika w ramach Programu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej” w ramach zadania pn

„Tworzenie i utrzymywanie, na obszarze gminy zasobów ochrony ludności oraz infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej„ Obszar 2. Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw. Dział 1. Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej.” Zadanie współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony cywilnej, zatwierdzonym uchwałą nr 72 Rady ministrów z dnia 27 maja 2025 r. w sprawie zatwierdzenia Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026. 2. Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacji warunków zamówienia, zwaną dalej "SWZ".

4.5.3.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

233700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

265680,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

233700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stekro Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7372223088

7.3.4)Miejscowość

Brzezna 466

7.3.5)Kod pocztowy

33-386

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

233700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16700000-2Ciągniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 923 zł420 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
220 077 zł
Źródło próbki
CPV 16700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 923 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
420 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kamionka Wielka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamionka Wielka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 233 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16700000-2 (Ciągniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Stekro Sp. z o.o. Sp. k. (Brzezna 466). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.