Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
76 918 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi polegającej na systematycznym odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Zakładu Kynologii Policyjnej CSP w Legionowie zlokalizowanego w Sułkowicach

Zamawiający Centrum Szkolenia Policji w Legionowie (Legionowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi polegającej na systematycznym odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu…”, wybierając ofertę wykonawcy Jarper Sp. z o. o. Wartość umowy: 76 918 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
76 918 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Jarper Sp. z o. o. (Kolonia Warszawska), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 76 917,60 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011968687

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zegrzyńska 121

1.5.2.)Miejscowość

Legionowo

1.5.3.)Kod pocztowy

05-119

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

47 725 52 57

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zzp@csp.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.csp.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/csp

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


szkolenie Policji

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


szkolenie Policji

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi polegającej na systematycznym odbiorze, transporcie
i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Zakładu Kynologii Policyjnej CSP w Legionowie zlokalizowanego w Sułkowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b50cf236-db87-4ff7-9ea1-3fdb3024dca0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412592

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00121009/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa polegająca na wywozie, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych segregowanych i innych z terenu CSP w Sułkowicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347084

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

21/26/WW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

80220,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia było świadczenie usługi polegającej na systematycznym odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych, segregowanych i innych z terenu Zakładu Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zlokalizowanego w Sułkowicach.
2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowił załącznik nr 6 do SWZ.
3. Zamawiający nie dopuszczał składania ofert wariantowych.
4. Zamawiający dopuszczał powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy.
5. Zamawiający żądał wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani.
3. Wykonawca świadczyć będzie usługi własnym transportem. Odbiór nastąpi etapami zgodnie z harmonogramem w oparciu o Protokół odbioru/wykonania usługi, stanowiący załącznik do umowy.
4. Prognozowana ilość wywozu odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych:
1) odpady komunalne zmieszane - 336 m3;
2) odpady segregowane: papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - 60 m3.
5. Planowana miesięczna ilość wywozu odpadów wg potrzeb Zamawiającego
– harmonogramu przesłanego Wykonawcy 1 raz w miesiącu w formie pisemnej przesłanej pocztą elektroniczną. W szczególnych przypadkach zgłosi telefonicznie lub pocztą elektroniczną zmianę zgłoszonych w harmonogramie terminów, ilości odpadów lub pojemników czy dodatkowy wywóz.
6. Wykonawca zobowiązał się, że na własny koszt, podstawi w określonym terminie i miejscach wskazanych przez Zamawiającego, własne pojemniki oznakowane logo Wykonawcy:
1) na odpady zmieszane – zamykane i opisane, o pojemności nie mniejszej niż 1 m3 i nie większej niż 7 m3 w ilości do 24 szt.;
2) do selektywnej zbiórki odpadów – zamykane, z otwieraną klapą umożliwiającą wrzucanie worków, o pojemności nie mniejszej niż 1 m3 i nie większej niż 2,5 m3, opisane rodzajem odpadu dla jakiego są przeznaczone, w tym kolorami:
a) niebieski – papier , w ilości do 12 szt.,
b) żółty – metale i tworzywa sztuczne, w ilości do 12 szt.,
c) zielony – szkło, w ilości do 4 szt.
7. Odbiór odpadów, pełnych pojemników, odbywać się będzie co 14 dni kalendarzowe, w dni robocze w godzinach 7.00 – 14.00, a w szczególnych przypadkach do 3 dni roboczych od zgłoszenia przez Zamawiającego.
8. Wszystkie odbiory odpadów potwierdzać będzie pracownik Zamawiającego oraz obecny przy odbiorze przedstawiciel Wykonawcy na Protokole odbioru/wykonania usługi.
9. Wszystkie kontenery będą podstawiane, wymieniane i opróżniane na koszt Wykonawcy.
10. Zamawiający wymagał, aby wszystkie kontenery były oznakowane logo firmy Wykonawcy, opisane rodzajem odpadu dla jakiego są przeznaczone oraz w kolorach szczegółowo określonych w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Chynów.
11. Zamawiający wymagał, aby wszystkie kontenery były czyste i sprawne technicznie.
12. Wykonawca będzie świadczył usługę własnym transportem.
13. W przypadku składowania odpadów na wysypisku Wykonawca zobowiązał się opłacić tą usługę z własnych środków finansowych.
14. Wykonawca w przypadku odpadów podlegających ewidencji, zobowiązany był do systematycznego potwierdzenia kart przekazania odpadów i ich wywozu w terminach zgodnych z odrębnymi przepisami w Bazie Danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (BDO).
15. Zamawiający zastrzegał sobie możliwość zmiany proporcji ilości odpadów zmieszanych do ilości odpadów segregowanych i innych w zakresie segregacji zgłoszonej w umowie oraz w granicach wartości brutto zamówienia określonego w umowie.
16. Zamawiający zastrzegał sobie możliwość zmiany proporcji ilości pojemników na odpady zmieszane do ilości pojemników na odpady segregowane.
17. Wykonawca zobowiązany był zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
18. W nawiązaniu do art. 455 ust. 1 ustawy strony mają prawo do zmiany treści umowy:
1) Zamawiający zastrzegał sobie prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 90 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy;
2) Zamawiający zastrzegał sobie możliwość rozszerzenia przedmiotu umowy o odbiór innych rodzajów odpadów niż wymienione w Opisie przedmiotu zamówienia, w zakresie zgodnym z zezwoleniami jakie posiada Wykonawca – w ramach łącznego wynagrodzenia Wykonawcy z tytułu realizacji niniejszej umowy, według bieżącego cennika Wykonawcy (np. gabaryty, kwaterunek, gruz, zużyta odzież, wykładziny, itp.).
19. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu zakwaterowanych, zastrzegał sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy przy złożeniu oferty wynosiło 40 110,00 złotych netto (w tym w 2026 r. – 13 370,00 zł netto).
20. Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający mógł unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
21. Wykonanie usługi nastąpi do 365 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy
22. Zamawiający zastrzegał sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych na ten cel środków finansowych.
23. Miejsce wykonania zamówienia: Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach,
ul. Ogrodowa 39, 05-650 Chynów.

4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

76917,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

76917,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

76917,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jarper Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1230950562

7.3.3)Ulica

Aleja Krakowska 108A

7.3.4)Miejscowość

Kolonia Warszawska

7.3.5)Kod pocztowy

05-552

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

76917,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90511000-2Usługi wywozu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
891 147 zł
Próbka: 58 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
236 536 zł5 962 402 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 725 866 zł
Źródło próbki
CPV 90511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
236 536 zł
Mediana
891 147 zł
Górny kwartyl
5 962 402 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Szkolenia Policji w Legionowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legionowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 76 918 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90511000-2 (Usługi wywozu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jarper Sp. z o. o. (Kolonia Warszawska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.