Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
446 660 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    223 330 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    223 330 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Eksperckie Personelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie portalu internetowego "Polska Biblioteka Muzyczna" wraz z panelem administracyjnym, integracją z systemem DocuWare DMS oraz zapewnieniem utrzymania

Zamawiający Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie portalu internetowego "Polska Biblioteka Muzyczna"…”, wybierając ofertę wykonawcy NET PC Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 446 660 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Polskie Wydawnictwo Muzyczne w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
446 660 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma NET PC Sp. z o.o. za łącznie 446 660,02 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363717113

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Al. Pokoju 1

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-548

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

(+48) 12 422 70 44

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia_publiczne@pwm.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pwm.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pwm

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie portalu internetowego "Polska Biblioteka Muzyczna" wraz z panelem administracyjnym, integracją z systemem DocuWare DMS oraz zapewnieniem utrzymania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b7fd319b-caab-4ad9-8f86-7a432c6507c6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412586

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00127381/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Rozwój i modernizacja Portalu PBM - Usługi specjalistyczne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich realizowanego w ramach Działania FERC.02.03. „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji" w ramach Priorytetu II programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00227194

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.261.09.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

322154,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie portalu internetowego "Polska Biblioteka Muzyczna" wraz z panelem administracyjnym, integracją z systemem DocuWare DMS oraz zapewnieniem utrzymania, na potrzeby realizacji projektu pn.: Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich współfinansowanego ze środków Fundusz Europejskiego na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach działania 2.3 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji

4.5.3.)Główny kod CPV

72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

161077,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie portalu internetowego "Polska Biblioteka Muzyczna" wraz z panelem administracyjnym, integracją z systemem DocuWare DMS oraz zapewnieniem utrzymania, na potrzeby realizacji projektu pn.: Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich współfinansowanego ze środków Fundusz Europejskiego na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach działania 2.3 Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW

4.5.5.)Wartość części

161077,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

223330,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

487900,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

223330,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NET PC Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833089127

7.3.3)Ulica

ul. Gradowa 11

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-802

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

223330,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

221400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

487900,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

223330,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NET PC Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5833089127

7.3.3)Ulica

ul. Gradowa 11

7.3.4)Miejscowość

GDAŃSK

7.3.5)Kod pocztowy

80-802

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

223330,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72212000-4Usługi programowania oprogramowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 000 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
56 911 zł586 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
529 089 zł
Źródło próbki
CPV 72212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
56 911 zł
Mediana
263 000 zł
Górny kwartyl
586 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polskie Wydawnictwo Muzyczne w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 446 660 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72212000-4 (Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NET PC Sp. z o.o. (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.